REVİT MEP te Proje çizen var mı?

mesutelb

Onursal Üye
Onursal Üye
Herkese İyi çalışmalar ,hayırlı günler.
Özellikle İstanbul dan başlayarak ,Mimari projeler REVİT programında çalışılmaya başlandı.
Elektrikte ,REVİT MEP programı aktif olarak kullanılmaya başlandı mı?
Revit MEP programı kullanarak ,elektrik tesisat projesi çizen var mı?
Elektrik-Elektronik tesisat projelerinde kullanışlı mı?

Çizen varsa ,örnek proje gönderebilir mi?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Herkese İyi çalışmalar ,hayırlı günler.
Özellikle İstanbul dan başlayarak ,Mimari projeler REVİT programında çalışılmaya başlandı.
Elektrikte ,REVİT MEP programı aktif olarak kullanılmaya başlandı mı?
Revit MEP programı kullanarak ,elektrik tesisat projesi çizen var mı?
Elektrik-Elektronik tesisat projelerinde kullanışlı mı?

Çizen varsa ,örnek proje gönderebilir mi?

Revit MEP programi bildiginiz gibi Mechanical,Electrical ve Plumbing`dir. Yani Mekanik , Elektrik ve Borulama cizimidir. Elektrikte kablo tavalari, borulama , anahtar,priz yerlesimini ve guzergahini 3 boyutlu olarak gorebilir ve metrajlari da ayni sekilde cok rahat gorursunuz. Buna istinaden Mekanik ve Elektrik guzergahlarini da cok rahat ve net bir sekilde gorebilirsiniz. Dunyada saygin firmalar Muhendis ararken AutoCAD in yaninda Revit MEP i de bilen muhendisleri tercih ediyorlar. Cok kullanilisli bir programdir, AutoCAD e hakim olan herkes bu programi kolayca ogrenebilir, tabii bu kisiden kisiye degisir,kimi cok hizli bir sekilde ogrenirken kimisi daha gec konulari kayrayabilir, Kisacasi 3 boyutlu bir Software programidir. Daha fazla merak ettiginiz bir konu olursa seve seve yardimci olabilirim? Kaynak ararsaniz yardimci olabilirim...

Revit MEP programi bildiginiz gibi Mechanical,Electrical ve Plumbing`dir. Yani Mekanik , Elektrik ve Borulama cizimidir. Elektrikte kablo tavalari, borulama , anahtar,priz yerlesimini ve guzergahini 3 boyutlu olarak gorebilir ve metrajlari da ayni sekilde cok rahat gorursunuz. Buna istinaden Mekanik ve Elektrik guzergahlarini da cok rahat ve net bir sekilde gorebilirsiniz. Dunyada saygin firmalar Muhendis ararken AutoCAD in yaninda Revit MEP i de bilen muhendisleri tercih ediyorlar. Cok kullanilisli bir programdir, AutoCAD e hakim olan herkes bu programi kolayca ogrenebilir, tabii bu kisiden kisiye degisir,kimi cok hizli bir sekilde ogrenirken kimisi daha gec konulari kayrayabilir, Kisacasi 3 boyutlu bir Software programidir. Daha fazla merak ettiginiz bir konu olursa seve seve yardimci olabilirim? Kaynak ararsaniz yardimci olabilirim...

Ben Revit MEP'te elektrik proje çizimi öğrenmek istiyorum. Bu konuda kaynak veya eğitim veren kurum veya kişi biliyor musunuz? Teşekkürler.

Emailinizi ozelden gonderebilirseniz , size kaynak + ebook gonderebilirim... Tesekkurler...

İlgine teşekkürler...

Arkadaşlar merhaba mekanik tesisat üzerine çalışıyorum ve Revit MEP öğrenmek istiyorum Programı kurdum ama İnternet ortamında pek fazla video ve eğitim ile ilgili doküman bulamadım.Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.teşekkürler

mrb arkadaşlar istanbul da eğitim veren firma var ... bi kac kişi için sınıf açabilirler miş uygun olan varsa haberleşip bi eğitim için sınıf actıralım.

mrb arkadaşlar istanbul da eğitim veren firma var ... bi kac kişi için sınıf açabilirler miş uygun olan varsa haberleşip bi eğitim için sınıf actıralım.

Ayrıntıları paylaşabilir misiniz? Firmanın semti, istenen fiyat, kendi eğitim pcleri var mı yoksa biz mi laptop getirmemiz gerekiyor, toplam eğitim saati ve günleri, eğitim içeriği gibi merak ettikleirm var. Teşekkürler.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,172
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri