Receivere su kaçtı.Sonrası hüsran.Anlıyanlar yardımcı olur musunuz.

okan4515

Üye
Uydu alıcısına su kaçtı.Daha sonra kuruttum falan çalışmadı bidaha.Elektronikciye götürdüm calıstırdı eve gelip taktım yine karıncaları görüyorum düzelmedi.Bska bi uyducu arkadasıma götürdüm sildi temizledi açtı çalısıyor gayet güzel.antenden gelen kablonunda yenisini aldım gelirken,taktım yine çalısmıyor.scartıda değistirdim olmuyor.sizce sorun nedir.?

Sonunda görüntü geldi arkadaşlar.Şimdide ses çızırtılı buna karşı ne yapabilirim.?? Su akması sesle alakalı bir yerınımı bozdu acaba.

gelip adam baksin buradan yorum zor . uydu işigi falan yaniyormu ?

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Uydunun ışığı yanıyor,görüntüdede problem yok ama ses cızırtılı cok, anlasılmıycak derecede.

scart soketinin oralara geldiyse ki gelmiştir. yagmur suyu içine bisey karişmadikça biraz yalitkanlik olur ama zarar verir soketi taktgn yeri kontrol et varsa tos fıs dene yine yapcakmi

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

kardeşim scartı değiş eğer gene devam ediyosa başka cihaz tak senin televizyona aynıysa,televizyondada sorun olabilir.ama scartı değiştim onda sorun olmaz diyosan cihazdan olabilir belki..cihazın içine su kaçtığına cihazda enerji vardıysa parçaları kısa devre olmuştur o sırada bişeyleri illaki zarar görmüştür.

yemi alıcı al ondan hayır gelmez artık slm

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri