Reaktif tüketim

O yüzden bu siteye yazdım zaten
Bu işler tehir etmeye gelmez . 1 günde cezadan kurtulup 1 günde cezaya girersiniz . Hiç oyalanmamaniz lazım.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
O yüzden bu siteye yazdım zaten
Hasta oldugunda, telefondan doktora dilini çıkarıp, teşhis koydurabiliyormusunuz. Bu konu o kadar derinki. Nokta atışı ile tek seferde sorun çözmek bence mümkün değil. Herşeyden önce, senın konuya hakimiyetin/bilgi derecen bilinmeden yardımcı olunması zor.

Sayac degerleri ne ulaşabilir misiniz
1.8.0
5.8.0
8.8.0
Sayactaki mavi veya sarı tuşa basılı tutarsanız ayın 1. Deki degerlere ulasabilirsiniz.
Askeriyeler çoğunlukla kapasitifden cezaya girer.
Kompanzasyon panosunun ve reaktif rölenin resimlerini ekleyebilşrseniz daha çok yardımcı olabiliriz.

Sayac degerleri ne ulaşabilir misiniz
1.8.0
5.8.0
8.8.0
Sayactaki mavi veya sarı tuşa basılı tutarsanız ayın 1. Deki degerlere ulasabilirsiniz.
Askeriyeler çoğunlukla kapasitifden cezaya girer.
Kompanzasyon panosunun ve reaktif rölenin resimlerini ekleyebilşrseniz daha çok yardımcı olabiliriz.
Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim normalde sayaç değerleri kayıt altına alınıyo olması lazım ama konusu geçen birlikte görev yapmadığım için ne denli kaydedilmiş bilmiyorum masai saati dışında haberim olduğu için ordakilerede ulaşamadım Allahtan bi aksilik olmazsa perşembe günü orda olucam kontaktör ve kondansatörleri kontrol edicem o zaman takıldığım biryer olursa tecrübelerinize ihtiyacım olabilir 🙏

127 /20 olunca kapasıtıf cezaya girermi.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,967
Son üye
Gokhanttu

Yeni konular

Geri