Rüzgar Türbinini Bitirdim.

Arkadaşlar,

fisher and paykel motorlarını nereden bulabiliriz. günümüzde hangi makinalarda kullanılıyor.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
sayın şefim regüle devresini koyabilirmisin bana da lazım

Bence çok güzel olmuş. Tebrik ediyorum. Biz daha meslekte yeniyiz kavrayamadığımız bir çok konu var. Bu forum sayesinde sizin gibi deneyimli insanların bilgi birikiminden yararlanabiliyoruz. tekrardan teşekkürler.

httpwww.vestaselearning.com bakmanız yararlı olacak

sayın şefim sizden bir ricam olucak.
bende araba şarj dinamosunu modifiye edip düşük devirlede elektrik üretmek istiyorum. bana sabit mıknatıslar ile yaptığınız bir rotorun resmini verebilirmisiniz. fikir almak amacı ile
şimdiden teşekkür ederim

şefim tebrikler.bana ulaşırsan daha gelişmiş seçenekler sunabilirim.kusura bakma belki haddim değil.koılay gelsin

sayın ŞEF,
Böylesi değerli emeğiniz ve çabanızdan dolayı tebrik ediyorum.
Çalışmaların devamını diliyorum

rüzgar türbinlerini mıknatıs yardımıyla desteklesek daha iyimi olur bunun uzrıne dusunmeye degermı

gerçekten güzel bir çalışma fakat geliştirilmesi gerekli. Elinize sağlık...

Forum istatistikleri

Konular
128,419
Kullanıcılar
450,328
Son üye
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Geri