prolife ahd sistemi tavsiye?

veli125

Üye
merhabalar 8 kamerali komple set almak istiyorum. n11 de prolife magazasindaki saticida prolife ahd 4mp 1440p kameralar var. sony sensorlu. tavsiye edermisiniz. yada kalite ve kullanimi basit. olarak uygun fiyatli f/p urunu ne tavsiye edersiniz

kaliteli bir ürün istiyorsan bu sistemi tehcih etmemelisin okadar çok marka varki burda orta yollu bilinen ve en çok kullanılan ürünleri kullanmalısın 12 dolarlık kamerada bile 2 mp ahd ama verim alabilmen için en az tanesine 60 dolar ödemelisin kayıt cihazı içinde aynı sadece görüntü alıyım göstersin dersen buda işini görürür

teşekkürler.. markasi olmayan ne olduğu dahi belli. degildi. bende ekingen firmasindan aldim..cok yardimci oldular teknik destek cok süper. hibrit önerdiler.. haikon üretimi fujitron önerdiler uygun fiyatli yeni seri aldim. sadece hdd eksigim ve adaptör eksigim. kaldi.
batarya olarak nasil besleyecegim elektrikler kesildiginde

seni etkilememek için söylemedim ben haikon tercih ediyorum müşterilerimede haikon öneriyorum gördüklerinde incelediklerinde zaten tamam bu olsun diyorlar harddiskte Seagate yada wd 7/24 kullanıyorum elektirik kesintisinde ups kullanmalısın kullandığın ups sadece dvr kayıt cihazına bağlamalısın ekran dahil edersen daha büyük ups almak zorundasın adaptörü hesaplarken 1 kamera yaklaşık 1,5-2 amper akım çeker kaç kamera kullanıcaksan ona göre hesaplayıp adaptör alırsın kolay gelsin

ben ordan 10 kameralı ahd sistem sipariş ettim 1 ay önce kameralarda parazit sorunu oluştu adaptör değiştirdim sorun biraz çözülsede halen ufak tefek dalgalanmalar var onunda sebebi ayrı ayrı 5-5 adaptör koydum sanırım ondan yani ürünleri orta kalite

cevaplariniz icin teşekkürler. 2kva online ups aldim 6x9ah bataryali sanırım. kayit cihazi ve 7 kamera olacak. monitor zaten dwvamli kapali olacak sadece ayda bir izleyecek olursak açarız. kac saat götürür bilmiyorum artik. 15 amper yeter limi o zaman.hdd olarak da 7/24 nas diskleri ve 7/24 kamera diskleri var. nas lar biraz daha uygun. saniirm kamera diski almak mantıklı. satici bana 2tb 6 gunde dolar dedi. kameralar 2mp 7 adet.

ups yeterli gelicektir ne kadar götüreceğinide denemeden görmek zor çünkü bataryanın kalitesine göre değişir 15 amper yeterli gelir dvr ayarlarından çok önemli olmayan yerlerin görüntü kalitesini düşürüp daha fazla kayıt yapmasını sağlayabilirsin kesinlikle 7 24 disk kullanmalısın yoksa birgün ansızın hardiskin çöp olur

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri