Premium plc bağlantı

Arkadaşlar elimde Premium TSX P57103 plc var.Bu plcye TSXPCX1031 numarlı seri portlu bir kablo ile bağlanıyorum.Leptopta seri port olmadığı için masa üstü
bilgisayarı taşıyorum.Acaba bu plcye USB ile bağlanamazmıyım???
Bu konuyu bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.Eğer böyle bir kablo var ise
numaralarını verirse sevinirim.
Schneider yardım hattını aradım görüştüğüm arkadaş yardımcı olamadı.
Söylediği bu kablo bu plcnin orjinal kablosu bununla bağlanabilirsiniz.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
usb çevirici ile bağlanabilirsin ben denedimçevirici kullanarak bağlanabiliyorum ama her ne oluyorsa bazen anlamsız bir şekilde bağlantıyı yeniden yapamaz oluyorum bir dene sorun çıkacağını zannetmiyorum

Arkadaşım TSXPCX3030 kablosu var USB bağlantı soketli ben kullanıyorum. ama yeni fiyat listesine baktım göremedim.
yeni ürün var arkadaşlarda gördüm kullanırken. TSXCRJMD25 kablosu TSXCUSB485 USB adaptörüyle birlikte kullanılır. ikisinin liste fiyatı 100+200TL

Arkadaşlar bu kablo ve usb dönştürücüyü taktığımda seri porttaki gibi direk olarak tanıyormu yoksa tekrar ayar yapılması gerekiyor mu?

Arkadaşlar bu kablo ve usb dönştürücüyü taktığımda seri porttaki gibi direk olarak tanıyormu yoksa tekrar ayar yapılması gerekiyor mu?

Arkadaşım yazdığım gibi bu kablo ile çeviriciyi ben kullanmadım daha önce. ama diğer tüm haberleşme kabloları gibi bunun da Xway Driver Manager'den haberleşme ayarını yapmak gerekir diye düşünüyorum. sonuçta bu ayar bildiğiniz gibi kısa süreli ve basit bir işlem.

usb seri çevirici bağladığında com adresi olarak ne verdiğini kontrol edersin

conra driver managerdan onu düzeltirsin yada tam tersi windows driver managerdan düzeltirsin

selam arkadaslar bende preminum bir plc vaar
buna bi ara bağlandım fakat şimdi sürekli hata veriyo ve bir türlü buna bağlanamıyom kafayı yiycem ayarlardan benim atladığım yapmadığım gözden kaçırdığım ne olabilir .bilen varsa yardımcı olabilirmi

unitelway ayarında sıkıntı var sanırsam.usb portunu değistirmiş olabilirsin.ayarlarında kablo com kaç olarak gözükmekte.kolay gelsin

kesinlikle bunlarla oynadım ama düzeltemiyorum.com5 olarak geç,iiyo

merhaba arkadaşlar kayseride yasıyorum TSXPCX3030 numaralı bağlantı kablosunu bulamadım ve fiyatı ne kadardır

Forum istatistikleri

Konular
128,321
Kullanıcılar
450,161
Son üye
Nonjekal

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri