PLC Otomasyon Eğitim PDF'leri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

malisecgin

Üye
PLC otomasyonu ile ilgili güzel bir kaynak. konu ile ilgilenenlere faydalı olacağını düşünüyorum. PDF'ler iki parça halinde rarlanmış durumda.

Ek dosyalar silinmiştir.

rar şifresi:
Kod:
www.kontrolkalemi.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
pharaoh kardeş PLC hakkında harika bir kitap derlemişsin çok teşekkürler. Ancak pdf lerin içinde 104 ile 157 ci sayfalar (9. pdf) arasını göremedim. Muhtemelen Timer leri anlatan kısım eksik tamamlama imkanın varsa çok makbule geçer.

Sn. ahmetciydem,

Ben dosyaları açmakta herhangi bir problem yaşamadım. Acrobat Reader gibi pdf dosyalarını açmanıza yarayan programlardan birinin bilgisayarınızda yüklü olduğuna emin misiniz acaba?

Saygılarımla,

paylaşım için teşekkürler ama 9. kısım eksik tamamlarsanız sevinirim

İçerik olarak sadece teşekkür vb. içeren mesajlar silinmiştir. Lütfen memnuniyetinizi/memnuniyetsizliğinizi popülarite yükselterek/azaltarak belirtiniz.

dosya için tesekkurler ama timer kısmı atlanmıs. eklerseniz sevinirim. cok guzel hazırlanmıs bi dosya emeği gecenlerden Allah razı olsun

Sn. teknisyen73,

Bir daha denemenizi öneririm. Ben denedim ve şifre yukarıda yazdığı gibidir.

Saygılarımla,

PLC otomasyonu ile ilgili güzel bir kaynak. konu ile ilgilenenlere faydalı olacağını düşünüyorum. PDF'ler iki parça halinde rarlanmış durumda.

rar şifresi:
Kod:
www.kontrolkalemi.com

Bu paylaşımı yapan arkadaşı KINIYORUM!
Burada verilen dökümanlar RECEP ÇETİN HOCANIN PLC Kitabından başka birşey değildir. Bu forumda lisanlı sürümlerin kullanımı yasak olduğu gibi bence bunlarda yasaklanmalıdır.
Gerekli şikayet forum yöneticilerine yapılacaktır.

EL İNSAF BARİ TÜRK YAZARLARA BUNU YAPMAYIN
Siz yüzlerce saat harcayıp böyle bir kitap yazsanız biri bunu burada dağıtsa ne hissedersiniz? Ayrıca bu kitap çok pahalı bir kitap değil!

Kısa vadede kar saydığınız bu paylaşımlar zaten bir elin parmaklarını geçmeyen kitap yazan üreten insanları caydıracaktır.
O zaman sizde elinizdeki üç beş dökümanı birbirinize mail atarak top çevirir gibi çevirirsiniz.
EMEĞE BİRAZ SAYGI!

Konudaki dökümanlar illegal olduğundan dolayı konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,974
Son üye
umitseyhan

Yeni konular

Geri