pic proglamlayabilecek arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaa birsey sorcam sen bu devreyi oyuncak araba içinmi yapcan..

bilgi almak isteyen arkadaşlar mail adreslerini özelden atsınlar lütfen

benim daha farklı bir teorim var!

Pic i baska birine programlatma gereği duyuyor ama devresini yapabiliyor.
Peki ndn o pici diğerlerine kopyalamıyorda sürekli yazdırıyor baslangıcta 25 tane kdr ?

1 adet yazıp deneme test amaçlı gönderek olan arkadas cıkarsa neler oldugunu ondan duymak isterim :)

bu sürekli olucak uzun vadeli bir iş deği, zaman az oldğundan ve bir miktar para kazanacak ve bu parada en büyük emeği pici programlayacak arkadaşta olduguna göre pic kit alıp ona para vermektense bu işle uğraşmak isteyen arkadaş olursa oda az biraz para kazansın diye.

Sistem çok qüzel olarak tasarlanmış arka tarafta bulunan ledler ön paneldeki Ledlerle paralel veya seri baglanmış olmalı animasyone göre arka taraftaki ledler işlemini tamamlıyor.
Programda komutlar mevcut her bir swihc darbesinde diger bir program(animasyon) Devreye giriyor,Programda swihc deqilde uzaktan kontrol sisteminde bulunan bir swihc yardımıyla anımasyonun uyqulanması daha güzel ve hoş görünüm saglar,(dış mekanda ise;aracın üst kısmına güneş pili konularak enerji tasarufu saglarının amaç olarak hava karardıgında güzel bir görünümde saglamak) Elektronikte En sevdigim programlamalar işte bu şekilli animasyonlardır...
Saygılar...

evet arkadaşım oyuncak araba için, 2 sn 100km hıza çıkan bir araba sana göre oyuncasa evet onun için yapıcam, enteresan gelmiş sanırım size

yoo enteresan gelecek birsey yok dogal bir sey sadece sordum sormam size rahatsızlıkmı verdi . bilsedim sormazdımm.

yoo enteresan gelecek birsey yok dogal bir sey sadece sordum sormam size rahatsızlıkmı verdi . bilsedim sormazdımm.

sanki bir küçümseme edası gibi birşeyler hissettimde, yanlış anladıysam kusura bakma

yanlış anlamısın proje güzel küçümseme olacak birsey yok sorumun cevapbı oyucak araba demiş olsadınız ben sizi bu kez öneri olarak gerçek arabalarda yapcak nasıl olur diye sorcaktım tabi her zamanki davranaşlarımızdan biri olan ve bize özgü olan karşımızdakini dinleme ters cevaplar verme sadece bizim ülkemizde yaşanıyor .neyse ben fazla uzatmadan inşl proje bitirsin yeni projelerinle sana ii çalışmalar diyom .

selamlar, bu linkteki :Rc Drift Led Light Kit (flash&strobe effect) CAKAR LED on Vimeo ki kullanılan yazılımmın aynısını , programlaya bilecek arkadaşlar arıyorum, bana sadece picleri proglamlayacak ve kargo ile yollayacak ben devreyi kendim hazırlayacağım
ilk etapta 25 adet bu şekide programlı pic alabilim ve istediğim gibi olursa sürekli alış veriş yapabilirim ve ayıca fiyatta verebilirseniz sevinirim

dostum eğer yaptırmadıysan detayları görüşmek üzere bana pm atabilirsin uygun fiyata anlaşabilriz.
saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri