pic proglamlayabilecek arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dostum eğer yaptırmadıysan detayları görüşmek üzere bana pm atabilirsin uygun fiyata anlaşabilriz.
saygılarımla[/QU

ilginize teşekkürler,

kardeş programı yazmak mesele değil de arkadaşların söylediği gibi çok az değer biçmişsin .PIC programlamayı bilen birisi için çok kolay olur bunu yapmak. Fakat insanlar bu seviyeye gelebilmek için ne kdar emek sarf ediyor, hatta baya bi masraf ta oluyor. Kaynak kitap alıyorsun. yeri geliyor kurslara gidiliyor falan. O yüzden verdiğin fiyat emek açısından çok düşük.

kardeş programı yazmak mesele değil de arkadaşların söylediği gibi çok az değer biçmişsin .PIC programlamayı bilen birisi için çok kolay olur bunu yapmak. Fakat insanlar bu seviyeye gelebilmek için ne kdar emek sarf ediyor, hatta baya bi masraf ta oluyor. Kaynak kitap alıyorsun. yeri geliyor kurslara gidiliyor falan. O yüzden verdiğin fiyat emek açısından çok düşük.

nerede fiyat vermişiz arkadaşım gösterde bilelim, zaten bu olay halledildi, bizde yapanın hakkını verdik, kimsenin emeğinde gözümüz yok , sen daha iyi fiyata başkalarına yaparsın artık , hayırlı işler sana

arkadaş pic programlamak 500 dolardan başlar 10 000 dolara kadar gider siz ne 15 tl sinden bahsediyorsunuz? bir anlatında dinleyelim,kolaymı bu işler o kadar??ben karaköyde ufacık tefecik bir program yazdırim dedim 2000 euro para istediler

arkadaş pic programlamak 500 dolardan başlar 10 000 dolara kadar gider siz ne 15 tl sinden bahsediyorsunuz? bir anlatında dinleyelim,kolaymı bu işler o kadar??ben karaköyde ufacık tefecik bir program yazdırim dedim 2000 euro para istediler

Onlar isterler de isteyene değil verene bakmak lazım :) 2000 £ bayağı az bi miktar...

Zamanında bizde öğrenci iken a...'da çok gelirdi başımıza bu olay.Adam güya proje yapmışmış da antrakda orda burda paylaşmışmış da kıl tüy...

Sonra bizim sazan ve beleşçi öğrenci arkadaşlarımız "oooo nasıl olsa adam herşeyini vermiş bak bu bizim proje ödevimiz olmalı hemde basit" diye sazan gibi atlıyolardı projeye ardından devre yapılıyo program yazılacak pic e ana o da ne hata veriyo acaba neden :D Adamımız bikaç yerini silmiş çalışmıyo Eeee ondan sonra yapanı bul nasıl olduğunu öğrenmeye çalış bide ne gör adamlarda hava 1500 para diyo para işitiyolar "Sözüm meclisten dışarı ( ....... )" Arkadaşlar çok ama çok af edersiniz ağzımı bozdum özür dilerim ama bide içimden söylediklerimi duysanız bu sözün ne kadar az olduğunu anlarsınız da :) neyse.

Adamın biri bu amatör radyocu ".......... biri ( sözüm yine meclisten dışarı ve sakın yanlış anlaşılmasın a..... sitesindeki bütün herkese değil o site gerçekten kaliteli zamanında bana birçok şey öğreten bir sitedir sadece her yerde olduğu gibi içinde birkaç tane ........ vardı zamanında sözüm o .......) Bir tane saat devresi yapmış lcd ekrandan gösteriyo bikaç butonla programlanıyo bi buzzer koymuş bi pil koymuş ds1302 yada ds1307 ile yapmış siteye vermiş onu da yarısını silmiş kodlardan ki çalışmasın diye yazının altına da msn adresini eklemiş hani sazanlar düşsün diye adamdan öğrenci başına gidiyon yardım istiyon daralmışsın anan ağlamış cebinde ekmek paran yok ayakkabının altı delik öğrencisin gurbettesin senden kalkıyo bu kıçı kırık saat için 600 milyon para istiyo 2005 yılında pazarlıkla en son fiyat 400 diyo

.......

Arkadaşlar kullandığım ağır sözler için herkesten özür diliyorum ama doluyum ya konu beni tırmaladı mı böyle dökülüveriyoz işte :D Affedin lütfen bu yüzden sırf bu gıccık insanlar yüzünden paylaşmaya bu kadar fazla önem veriyorum tabii elimden geldiğince...

Sayın @has artvin li, Lütfen kullandığınız kelimelere dikkat ediniz!

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu işler pahalı işler öyle 15-25 olmaz mikrodenetleyici programlamak 500 dolardan başlar 10 000 dolara kadar gider .bu işin piyasası böyledir

yeğenimin bir arkadaşı var , karaköyde yakma kontrol sistemleri yapan bir firmanın ortağı aynı zamanda ,bir pikçileri varmış ,her program yazma 3000-10 000 dolar arası
o çakarlı arabaya program isteyen arkadaşın amacı ne bilmiyorum ama gerçek bu.inanamıyorsanız alın elinize pic i gidin karaköyde basit bir programım var kaça yazılır bu diye sorun .ben sordum bizim apartman girişine lcd li bir sistem yapacaktım 2000 euro para istediler

Peki abi sizin apartmanın girişine yapacağın o lcd li sistemi yapmaya mı istediler o parayı yoksa sadece pic e program yazmaya mı ?

Hani devreni sen nasıl yapıyosan yap ben bi programını istediğin şekilde yazarım ne halin varsa görürsün hesabı mı yoksa komple bi sistem için mi o para ?

Harbiden ilginç bişiy ilgimi çok çekti onlarca program yazmışım onlarca devre yapmışım Projeler tamamlamışım yapılan işlerin hiç birinde sorun olmamış konu para almak fiyatlandırmak olunca müşteri ile resmen gırtlak gırtlağa gelmişim sırf bu yüzden pic ile uğraşmaktan vaz geçip kendimi elektrik kumanda plc gibi işlerde yetiştiriyim diye uğraşıyordum...

Ama dediğiniz kadar pahalı bir iş ise hemen piclerimle baş başa kalmaya başlayabilirim yeter ki o fiyata iş yaptırcak birilerini bulalım en azından uğraşırız :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri