Philip Elektirik Süpürgesi Karti hakkında

S.a benim sorunum resimde görünen kartı yerine taktığım zaman çalışmıyor yerinden cirarinca çalışmaya başlıyor ne yaptiysam olmuyor yatağından hafif kaldırınca çalışmaya başlıyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• 244.6 KB Görüntüleme: 23

paskomya

Profesyonel Üye
kartta çatlak olabilir ve bir yerlerde devre tamamlamıyor, alt-üst yakın foto yükle

Konu Sah
AyhanYaşar
İlgin için teşekkür ederim cihaz iş yerinde pazartesi yüklerim elektrikçi abi var oda baya baktı bişey bulamadı inslh görünce sen bi fikir verirsin iyi akşamlar

paskomya

Profesyonel Üye
arkadaş soğuk lehim vardır kontrol etmeden ölçmeden anlaşılmaz ki yol oksitlenmiştir-erimiştir bilemiyorum.

by lent

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Kartı hafif kastırarak sabitleyin arka tarafı üstte kalacak şekilde, sonra yolları ölçü aletiyle buzz konumunda kontrol edin. Belli başlı şüpheli yerlerden başlamak zaman kazandırır tabi tecrübe gerektirir.

serkan_48

Profesyonel Üye
Sanki triyak a ait bacaklardan birinin lehimi çok iyi değil gibi.

Bence tüm lehimleri havya ile üzerinden geçip kontrol etmenizde fayda var. Untitled.png

Ekli dosyalar

Konu Sah
AyhanYaşar
O dediklerini de yaptık inan kafayı yedik denemedigimiz şey kalmadı

ay_erdi

Üye
Arkadaşlar merhaba annemin kullandığı FC9238 model süpürgemiz mevcut.Bu süpürgede 1 haftadır kronik tüm ledlerin flaş etmesi ve makinenin çalışmaması problemiyle karşılaşmıştık.

Kart üzerindeki problemli triyakı değiştirdim makine şuanda on off butonu üzerinden çalışıyor fakat gövde üzerindeki motor devrini gösteren ledler çalışmıyor ve haliyle motor devri kontrol edilmiyor.Yardımcı olabilir misiniz ?Kart resimlerini ulaştıracağım en kısa sürede

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
112,009
Kullanıcılar
411,950
Son üye
Piamde

Yeni konular