Otes elektronİk endÜstrİyel otomasyon semİner ve mİcro eĞİtİmlerİ( Ücretsiz )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar bu seminerlere yoğun talep olduğu için ancak perşembe günü katılma fırsatı buldum . gerçekten katılmanızı tavsiye ederim çok faydalı oldu, bilhassa robot konusunda ve plc hakkında tam bir fikir sahibi oluyosunuz. çok sıcak bir ortamdı, imkan olursa tekrar katılmayı istiyorum ve herkesin de katılmasını tavsiye ederim..

bende katılmak istiyorum.geçen hafta mail attım ama arkadaşlardan cevap gelmedi .acaba kontenjan doldugu içinmi mail atmadılar en azından olumsuz bir cevap gelmeliydi.bu gun tekrar mail attım.

merhabalar ücretsiz egitiminizi okudum bende 16.02.2007 iki konuya birden egitiminize katilmak istiyorum

istanbul topkapida makina imalatinin otomasyon işleriyile ilgilenmekteyim etiket ve dolum makinasi agirliktadir mesleki acidan faydali olacagini dusundugum bir egitim olduguna inaniyorum başarilarinizin devami diliyorum saygilarimla

red_ejder ' Alıntı:
merhabalar ücretsiz egitiminizi okudum bende 16.02.2007 iki konuya birden egitiminize katilmak istiyorum

istanbul topkapida makina imalatinin otomasyon işleriyile ilgilenmekteyim etiket ve dolum makinasi agirliktadir mesleki acidan faydali olacagini dusundugum bir egitim olduguna inaniyorum başarilarinizin devami diliyorum saygilarimla

Başvurularınızın geçerli sayılabilmesi için İlk sayfada verdiğimiz mail adresilerine veya telefonla :

Adresiniz,Cep telefonu numaranız,şirket veya kurum ( üniversite) bilgilerinizi,hangi tarihte ve hangi seminere katılmak istediğinizi iletiniz

Tüm detaylar ve açıklamalar için ;

http://otes.com.tr/?content=ptp_pragma adresini ziyaret ediniz.

bende katılmak istiyorum.geçen hafta mail attım ama arkadaşlardan cevap gelmedi .acaba kontenjan doldugu içinmi mail atmadılar en azından olumsuz bir cevap gelmeliydi.bu gun tekrar mail attım.

Mutlak suretle seminerlerimize başvuru yapan herkezi dikkate alıyoruz,

öğrencideyede, tekniker veya teknisyenede, öğretim görevlisi veya mühendisede , yöneticiyede eşit mesafedeyiz.

Bizim için öncelikli anlayış eğitimin etik nitelikleridir.

Maiillerinize cevap mutlaka verilmiştir veya verilecektir.

Saygılarımla...

bu seminerleri düzenleyen Otes Otomasyon'u kutluyorum. ben elektrik mühendisliği öğrencisiyim. bu eğitime katıldım ve gerçekten çok memnun kaldım. piyasada da çalışmış bir kişi olarak bu tür seminerlerin ve eğitimlerin, piyasanın gerçekten çok ihtiyacı olduğu teknik bilgi birikimini arttırabileceğini düşünüyorum. umarım bu eğitimler ve seminerler daha çeşitli konularla beraber devam eder.

bende 16.02.2008 Cumartesi 09:30-12:30
tarihli 2 seminerede katılmak istiyorum Maramara ünivertsitesi elektrik myo öğrencisiyim
plc vipa da çalışmışlığımız var vede şu anda okulumuzda bir proje için en azından bu vipa plc için program komutlarına aşina olmam gerekiyor

seminere katıldım,değerli otes çalışanlarına teşekküe ederim.

inşallah devamı olur

yine seve seve katılırım...

win 08 otomasyon fuarında,tüyapta görüşmek üzere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri