Otes elektronİk endÜstrİyel otomasyon semİner ve mİcro eĞİtİmlerİ( Ücretsiz )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Değerli kontrol kalemi Üyeleri

Şirkemiz bünyesinde oluşturduğumuz ENOREM ( Endüstriyel Otomasyon ve Robotik Eğitim Merkezi ) eğitim biriminde düzenlenecek seminerlere kontrol kalemi üyelerinin de iştirak etmesini istedik.Seminerlerde PLC , Endüstriyel Robot , HMI , Endüstriyel haberleşme gibi birçok konu her ay farklı seminer başlıklarıyla sunulacaktır.

Her hafta Cumartesi günleri düzenlenecek seminerlerle ilgili ayrıntılar şöyledir ;

Faaliyet Alanlarımız

Vipa PLC Türkiye Distribütörü ( Robosistem ile Otes ortaklığı )

ESA HMI Türkiye Distribütörü ( Robosistem ile Otes ortaklığı )

PULS Power Supplies Türkiye Distribütörü ( Robosistem ile Otes ortaklığı )

YAMAHA Endüstriyel Robotlar Türkiye Distribütörü

Rabbit Semiconductor Türkiye Distribütörü

MAPLE SYSTEMS HMI Türkiye Distribütörü

FUJI SMD DİZGİ MAKİNALARI Türkiye Distribütörü

Ayrıca endüstriyel otomasyon proje ve proje danışmanlığı gibi birçok konuda şirketimiz ortaklarımız ve partnerlerimizle faaliyet göstermekteyiz.

Seminerlerle ilgili kısa bilgi verecek olursak:

Uzman eğitmen ve mühendislerin anlatımlarıyla gerçekleşecek olan seminerler içinde micro eğitimleride kapsamaktadır.

Endüstriyel otomasyonun birçok dalında faaliyet gösteren firmamızda aynı zamanda Türkiye Distribütörü olduğumuz dünyaca ünlü markaların ürünleriyle donanıtılan,en üst düzey PLC sistem ve ekipmanlarından haberleşme yapılarına,high speed kartezyen ve scara robotlardan,operatör panellerine ( HMI ) kullanılarak oluşturulan teknoloji sınıfında ayrıca en son teknoloji sunum araçları ve etkin paylaşım materyalleri bulunmaktadır.

Katılımcılar sadece görsel prezentasyonu izlemek ile sınırlı kalmayacak , ürünleri yakından görüp ,PTP (Practical trainning Program ) yaklaşımı içinde aktif uygulamalara katılacaklardır.

Seminerler katılımcılara ; işletmelerinde projeler hazırlayabilecek ve sorunlara çözüm geliştirebilecek düzeye getirmeyi hedeflemektedir.
Ayrıca üniversitelerden akademisyen ve öğrencilerin katılımlarınada açık olup bir teknoloji üssü hassasiyetiyle eğitimede katkı sağlamayı hedeflemektedir.

ENOREM amacı seminerlerin detayları için tıklayınız:

ENOREM Tanıtım
Ocak-Şubat Seminer İçeriği
Ocak-Şubat Seminer Programı Katılım Koşullarını öğrenmek için

http://www.otes.com.tr/?content=ptp_pragma adresini ziyaret ediniz.

Seminerler OTES Elektronik binası içinde oluşturulmuş ENOREM ( Endüstriyel Otomasyon ve Robotik Eğitim Merkezi ) teknoloji sınıfında düzenlenecektir.

Adres :

Eğitim mah. Sadıkoğlu İş Merkezi-6 KAT:2 Daire : 6-7
Hasanpaşa/Kadıköy/İstanbul

Ayrıntılı Bilgi İçin

www.otes.com.tr

sormak istediğiniz sorular ve katılım için;

[email protected] 'ye mail atabilir veya

TEL : 0 216 337 70 56
Fax : 0 216 337 70 57 numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Bu ay düzenlenecek seminerlerin konusu :

1-VIPA Sistem 100V - 200V PLC’ler İle Programlamaya Giriş

Tarihler:
19.01.2008 Cumartesi günü saat 09:30 - 12:30
26.01.2008 Cumartesi günü saat 09:30 - 12:30
02.02.2008 Cumartesi günü saat 09:30 - 12:30
09.02.2008 Cumartesi günü saat 09:30 - 12:30
16.02.2008 Cumartesi günü saat 09:30 - 12:30

Yer : Eğitim Mah. Sadıkoğlu İş Merkezi-6 No:7 K:2 D :6-7
Hasanpaşa/Kadıköy/İstanbul/TÜRKİYE

2-YAMAHA Endüstriyel Robotlar Ve Temel Uygulamalar

Tarihler:
19.01.2008 Cumartesi günü saat 13:30-16:30
26.01.2008 Cumartesi günü saat 13:30-16:30
02.02.2008 Cumartesi günü saat 13:30-16:30
09.02.2008 Cumartesi günü saat 13:30-16:30
16.02.2008 Cumartesi günü saat 13:30-16:30

Yer : Eğitim Mah. Sadıkoğlu İş Merkezi-6 No:7 K:2 D :6-7
Hasanpaşa/Kadıköy/İstanbul/TÜRKİYE

Önemli Duyuru

• 19 Ocak 2008 itibari ile yapılan başvurularda 26.01.2008 ve 02.02.2008 Cumartesi günleri için rezervasyon alınmaktadır.

• Başvurularınızda lütfen katılmak istediğiniz seminer tarihini ,seminerlerden hangisine katılmak istediğinizi
    ( isteğe bağlı olarak iki konulu seminerede katılım gerçekleşmektedir) ,çalıştığınız firmayı ve ünvanınızı belirtiniz.

• Başvurunuz sonucunda verdiğiniz mail ve diğer iletişim bilgilerinize Seminer katılım davetiyeniz gönderilecektir.

• Seminer Katılımcılarına seminer sonunda micro eğitim cep kitabı ve katılım belgesi verilecektir.

Saygılarımla...

26.01.2008 Cumartesi günü saat 13:30-16:30 tarihli YAMAHA Endüstriyel Robotlar Ve Temel Uygulamalar konulu seminere katilmak istiyorum

Diye mail attim, umarim basvurum dikkate alinir. Forumdan da katilanlar var ise seminer daha heyecanli gececegine inaniyorum.

Seminerde gorusme uzere..

Attığınız maillere mutlaka cevap verilecektir ve her talep değerlendirilip kontrol kalemi üyelerini her ay mutlak suretle sıraya alarak katılımcı olarak seminerlerimize dahil edeceğiz.

Saygılarımla...

biz de faydalanmak istiyoruz ama ankarada oturuyoruz bilgiler int upload edilebilirmi teşekkürler.

Çok güzel eğitimler fakat İstanbul dışında yaşayanlar için internet ortamında takip edebileceimiz bir eğitim olabilirmi?

Merhaba arkadaşlar

Bu eğitim ve seminerler şimdilik İstanbulda kendi eğitim merkezimizde düzenleniyor ama ilerleyen zamanlarda Türkiyedeki büyük şehirlerin büyük çoğunluğuna yaymayı planlıyoruz.Bunun için gereken süreyi anlaştığımız eğitim kurumları ve şirketlerin yaklaşımları belirleyecek o yüzden kesin bişey söylemem şuan itibari ile güç.Ancak size bir örnek vereyim ;
bazı kurumlar ve dernekler ( EMO ) şehir temsilciliklerinden topladıkları katılımcılar ve üyelerle ,bazı işletme ve fabrikalarda kendi bünyesinden çalışanlarla bize başvuruyor ve bu başvuruları değerlendirip ortak bir plan hazırlayıp Seminer ve mikro eğitimleri gerçekleştiriyoruz.Böyle bir organizasyon şansınız varsa bizimle temasa geçip grup olarak katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer bir husus ise ;

bu eğitimlerin ve seminerlerin dökümantasyonunu yayınlamamız, ürünler ve uygulamalar olmadan tekbaşına hiçbişey ifade etmeyecektir,kaldıki global enformasyonun üst düzey olduğu günümüzde bu dokumanlar klasörlere sığmayacak kadar internette mevcut,ayrıca bizim içeriğimizde çok fazla interaktif paket var,bunların yayınlanması aylar alabileceği gibi, dvdlere sığmayacak depolar gerektirir.
Bizim bunları yayınlamamız şuanda çok zor ama ilerleyen aylarda özel bir internet sitesi üzerinden mümkün olabilir.
Ancak şuan itibari ile bu taleplerinizi değerlendirmeye alıp bir çok dökümanı kontrolkalemi üzerinden ve yeni yapılandırılan web sayfamız www.otes.com.tr 'den yayınlayabiliriz.

Bunun için biraz zamana ihtiyacımız var arkadaşlar,ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim.

egitim sadece bir gunde bitip gelecek hafta icin yeni katilimcilari mi aliyor? aciklik getirirseniz sevinirim..

alwinn ' Alıntı:
egitim sadece bir gunde bitip gelecek hafta icin yeni katilimcilari mi aliyor? aciklik getirirseniz sevinirim..

Seminerler içerisinde mikro eğitimlerinde olacağı 1 günlük çözüm gösterileri ,teorik içerik,uygulama ve sunumları kapsamaktadır.

Her ay seçilen seminer konuları o ayın her haftası cumartesi günleri katılımcılara aktarılır.Bir ay boyunca aynı seminer konuları her hafta farklı katılımcılara aktarılır.
Bir sonraki ay ise yeni seminer konularının gene aynı yöntemle etkin kitleye ulaştırılması hedef alınır.

Bakıldığında aslında seminerler aylık periyotlar halinde takip edilirse birbirinin devamı olan konuları içerecektir.

Bu program daha önce benzeri olmayan bir uygulama dizisidir.Herhangi bir ay düzenlenen seminerimize katılan katılımcı bir sonraki ay sonra bir başka konulu seminerimize iştirak edebilir.

NOT:

26.01.2008 Cumartesi günü Saat : 13:30-16:30 düzenlenecek olan ;

YAMAHA Endüstriyel Robotlar Ve Temel Uygulamalar adlı seminere ait rezervasyonum yapılmis.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Seminerde gorusmek uzere..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri