Otes elektronİk endÜstrİyel otomasyon semİner ve mİcro eĞİtİmlerİ( Ücretsiz )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok güzel.kurslara katılmak isterdim fakat istanbul benim için çok uzak ve çok masraflı.bu kurrların mersin ve adana gibi yerlerdede düzenlenme olanagı yokmu sevgiler saygılar..

Değerli kontrol kalemi üyeleri

Burdan yapılan başvurular ile ısrarla bizden seminer için randevu ve davetiye isteyen kontrolkalemi üyelerinden bazı arkadaşlara katılım imkanı tanıdığımız halde , birkaç kez teyit aldığımız halde ,hafta sonu cumartesi günü gerçekleştirilen seminer ve mikro eğitimlere katılım bikaç arkadaştan ibaret oldu, biçok arkadaş hiçbir gerekçe belirtmeden ve gelmeyeceklerini ifade etmeden randevu verildiği ,rezervasyon yapıldığı halde gelmedi.

Bu tarz istismarlar hem eğitim almak isteyen kişilere zarar verirken hemde firmaların bu girişimlerden uzaklaşmasına ve temkinli olmalarına sebep olmaktadır.

Ayrıca sırada bir çok kişi gelmek istiyorken gelmeyen arkadaşlar onlarında haklarına mani olmuş sayılmazlarmı?

Katılan arkadaşlara veya gelemeyeceğini telefonla bize bildiren arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum,

seminer ve mikro eğitimlerin nasıl olduğunu bizim değil katılımcı arkadaşların anlatması daha doğru olur kanatindeyim.

Saygılarımla..

bu çalışmanızdan dolayı sizi kutluyorum
pazar günleride siminer düzlemeyi düşünüyormusunuz

erciyes_prensi ' Alıntı:
bu çalışmanızdan dolayı sizi kutluyorum
pazar günleride siminer düzlemeyi düşünüyormusunuz

Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkürler.Malasef pazar günleri bizlerde dinlenerek işimizde daha iyi performans sergilemek zorundayız,en azından şimdilik bu şekilde programa uygun davranmak zorundayız.

bende katılmak istiyorum ama daha yeni mesaj göndrdim bKlım ne diyecekle

tutalia ' Alıntı:
bende katılmak istiyorum ama daha yeni mesaj göndrdim bKlım ne diyecekle

Katılım için herkez eşit haklara sahiptir.Mademki böyle bir sualiniz " bKlım ne diyecekle " var sizi arayıp ne dediğimizi forumdada paylaşın lütfen.

oteselektronik ' Alıntı:
Değerli kontrol kalemi üyeleri

Burdan yapılan başvurular ile ısrarla bizden seminer için randevu ve davetiye isteyen kontrolkalemi üyelerinden bazı arkadaşlara katılım imkanı tanıdığımız halde , birkaç kez teyit aldığımız halde ,hafta sonu cumartesi günü gerçekleştirilen seminer ve mikro eğitimlere katılım bikaç arkadaştan ibaret oldu, biçok arkadaş hiçbir gerekçe belirtmeden ve gelmeyeceklerini ifade etmeden randevu verildiği ,rezervasyon yapıldığı halde gelmedi.

Bu tarz istismarlar hem eğitim almak isteyen kişilere zarar verirken hemde firmaların bu girişimlerden uzaklaşmasına ve temkinli olmalarına sebep olmaktadır.

Ayrıca sırada bir çok kişi gelmek istiyorken gelmeyen arkadaşlar onlarında haklarına mani olmuş sayılmazlarmı?

Katılan arkadaşlara veya gelemeyeceğini telefonla bize bildiren arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum,

seminer ve mikro eğitimlerin nasıl olduğunu bizim değil katılımcı arkadaşların anlatması daha doğru olur kanatindeyim.

Saygılarımla..

gerçekten arkadaşlar guzel bir eğitim veriliyor.burda söz verip gitmeyen arkadaşları kınıyorum . firmalar gençleri bir yere getirip yetiştirmek istiyor ama biz hep yanlış işler yapıyoruz lütfen bundan sonra daha duyarlı olalım teşekkurler boyle bir organizasyon yapan otes firmasına ve çalışanlarına çok teşekkur ediyorum Türkiye ye böyle firmaların ihtiyacı var böyle eğitimler düzenlenirse zaten bir yere gelir bu ülke. tekrar teşekkürler

ben bu sitede endüstriyel elektronik ve plc kursu verilmesini istedim.bununla ilgili konuda açtım.her zaman olduğu gibi e-mail'lime cevap gelecek diye bekliyordum.ama cevap gelmedi.haberim olmadan böyle bir eğitim başlamış.bu yüzden site yönetimine sitemim var.ama yinede katılmak isterim.ancak ben cumartesi çalışıyorum.izin alıp biraz erken çıkabilirim ve öğlen seminerine katılabilirim.ama burada da bir sorun çıkıyor öğleden sonra sadece yamaha endüstriyel robotlar eğitimi var.ben plc de görmek istiyorum bu yüzden bir hafta öğlen plc bir hafta öğlen endüstriyel robotlar eğitimi verilemez mi?saatleri dönüşümlü olsa ben kadıköy e bayrampaşadan gelmeye çalışacağım ve öğlene kadar çalışmak zorundayım.bunları dikkate alıp da bana uygun (öncelikle plc konusunda eğitim almak için) davetiye gönderirseniz seve seve gelirim.bu haftadan sonraki haftalar olursa daha iyi olur.plc seminerine katıldıktan sonra endüstriyel robotlar seminerinede katılmak isterim.

Otes ailsinin sunmuş olduğu seminerlere katıldım. Göstermiş oldukları sıcak ilgiden dolayı memnun kaldım. Arkadaşların bu seminerlere katılmalarını tavsiye ederim. Seminere katılarak kendinizi yeniden tanıyacaksınız. PLC ve ROBOT konularında özgüveniniz oluşacaktır. Bunu isterseniz eğer.

Otes ailsinin bu işte başarılarını devamını diliyorum. Diğer yeni seminerlerde görüşürüz.

Otes Elektronik tarafından düzenlenen PLC ve YAMAHA Endüstriyel Robotlar seminerlerine katıldım ve semineri düzenleyenlerin bu konuda gerçekten istekli olduklarını gördüm. Seminerler kesinlikle yapımcı firmanın amaçlarını yerine getirmektedir. Konuya ilgi ve alaklı kişiler için tavsiye ederim. Çünkü seminerde uygulama yapma fırsatını buluyorsunuz. Bu bence çok önemli.
Seminerlerden memnun kaldığımı söylemek isterim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,999
Son üye
Samidmrr

Yeni konular

Geri