Otamatik açaılar kapana bahçe kapılarında ne tür motor kullanılmalı

sendame

Üye
meraba arkadaşlar bahçekapımıza motor bağlamak istiyorum ama netür motor kullamalıyım

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
GÖKHANS ' Alıntı:
rediktörlü ve monofaze olmalı
Sayın GÖKHANS monofaze motoru çift yönlü kullanabilirmiyiz? Ben trifaze olması gerekli diye düşünüyorum. Şayet motor dc ise çift yönlü çalışır.

Selam,

Monofaze kullanılabilir, trifazenin yön kontrolü daha kolay olur. Ancak bu tip uygulamalar genelde evlerimizde olduğu için, her yerde trifaze kaynak bulmak sıkıntılı olabilir. Redüktörlü (çıkış devri uygulamanıza bağlı olarak değişir) monofaze motor işinizi görür diye tahmin ediyorum. Monofaze motorlarda yön değiştirme konusu board'da mevcut. Arama yapabilirsiniz.

Analyzer

www.elsimmotor.com adresindeki Senkron Tork Motorlarını incelemenizde yarar var.Bunlar,redüktörsüz
motorlar.Aslında,tam da bu tip işler için geliştirilmiş.Motorun trifaze olması,sadelik yönünden avantajdır.
Elsimmotordan(0212,2827580) daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Tifaze, Redüktörlü, aynı zamanda elektriksel frenli olmalı.Aksi takdirde sınırlayıcı(sivic-fotosel vs) motoru durdursa bile kendi ataletiyle biraz hareket edebilir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri