dairesel açılır bahçe kapısı motoru

FBMT

Üye
arkadaşlar slm aranıza yeni katılıyorum. öncelikle böyle bir siteyi hizmete sunan herkesten allah razı olsun.arkadaşlar dairesel açılır bahçe kapımiza motor almak istiyoruz fakat piyasada hazır kit halınde olan ürünler var ama fiyatları 1000 tl den başlıyor.bu motorlardan ucuza satan yerler varmı.yada bulamasak kapılara uygun nasıl bir motor bulunup .sistemi yapılabiliriz.kapımız 1.5 mt .2 kanat toplam 3 metreden oluşuyor.ağırlığı 300 kg .yardımlarınızı bekliyorum.teşekkür ediyorum.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
her iki kanatada 0,75 kw rediktörlü ve tekerlekli motor konarak halledilebilir

ustam fikriniz çok güzel ama şu sorun var .ben erzurumda yaşıyorum.bizim buralara iyi kar yağar.acaba bu tekerler kışın kayma yaparmı .onu önlemek için nasıl bir çözüm olabilir

arkadaşlar bu işten anlayan başka kimse yok mu yardımlarınızı bekliyorum

Merhaba.
Sorununu çözemediysen bana özelden ulaşabilirsin.

arkadaşlar slm aranıza yeni katılıyorum. öncelikle böyle bir siteyi hizmete sunan herkesten allah razı olsun.arkadaşlar dairesel açılır bahçe kapımiza motor almak istiyoruz fakat piyasada hazır kit halınde olan ürünler var ama fiyatları 1000 tl den başlıyor.bu motorlardan ucuza satan yerler varmı.yada bulamasak kapılara uygun nasıl bir motor bulunup .sistemi yapılabiliriz.kapımız 1.5 mt .2 kanat toplam 3 metreden oluşuyor.ağırlığı 300 kg .yardımlarınızı bekliyorum.teşekkür ediyorum.

Merhaba,

Kendim elektronik otomasyon sıstemlerı ile uğraşıyorum fırmam var, sana istediğin gibi yardımcı olurum merak etme kardeşim.

Yılmaz Kanbur
05325900734
CEYPLEX ENTEGRE BİNA KONTROL SİSTEMLERİ

cıft kanaylı kapı konusunga malıyetı cok fazla dusuremezsım cunku ıkı adet motor kullanılcak ıstersen vede fırmamıza yakınsan bu konuda yardımcı olabılırım
enerji elektrik orçun kökçü 05326474551

çift kanatlı kapı eğer yerin müsaitse tek kanatlı olarak açılabilir. o zaman bir adet motor kullanarak maliyetini düşürebilirsin.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri