Notebook pili çıkarıp adaptörle çalıştırmak

Adaptör uygun kullanabilirsiniz. 4.2 volta ayarlayıp bağlayın.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Evet artı eksiye dikkat ters bağlarsanız büyük hasarlar çıkabilir.

Bu batarya içinde 1 adet pil yok birden fazla pil var. nasıl olacak? Adaptörü hangisine bağlayacak?

Evet artı eksiye dikkat ters bağlarsanız büyük hasarlar çıkabilir
Artı eksi kutupları nasıl anlayabilirim. Adaptörün iç kısmı artı oluyor galiba. Ama bataryadan kestiğim kablonun hangisi artı oluyor. Onu nasıl anlarım
Bu batarya içinde 1 adet pil yok birden fazla pil var. nasıl olacak? Adaptörü hangisine bağlayacak?
Adaptörü pile bağlamayacam kardeş. Pili çıkarıp Atacam. Sadece elektrikle çalışacak yani

Ölçü aletsiz olmaz ama orta uç kablosunu tespit edin o da artıdır. Pil sayısının iki olduğu bilgisini görmedim verdiğim bilgi tek pil içindir. İki pilli ise 8.4 volta ayarlayıp bağlayacaksınız.

Ölçü aletsiz olmaz ama orta uç kablosunu tespit edin o da artıdır. Pil sayısının iki olduğu bilgisini görmedim verdiğim bilgi tek pil içindir. İki pilli ise 8.4 volta ayarlayıp bağlayacaksınız.
Bataryadan 2 kablo çıkıyor. Ufak bir girişle cihaza bağlanmış. Bu iki kablonun uçlarına adaptörü bantlasam olurmu.?

Kırmızı kablo (genellikle) artıdır veya bağlandığı yerde yazar B +.

Adaptörü pile bağlamayacam kardeş. Pili çıkarıp Atacam. Sadece elektrikle çalışacak yani

Önce siz şu pil paketinin kapağını açıp resimlermisiniz? İçinde ne var bi görelim. Benim gördüğüm genelde 3 pil seri bağlanır. 3S

Açın bakalım ona göre yorum yapalım.

Olur ama kutup bağlantısına dikkat. Batarya iki kablo ise kolay.

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,190
Son üye
mobileturko

Yeni konular

Geri