Notebook pili çıkarıp adaptörle çalıştırmak

Adaptör uygun kullanabilirsiniz. 4.2 volta ayarlayıp bağlayın.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Evet artı eksiye dikkat ters bağlarsanız büyük hasarlar çıkabilir.

Bu batarya içinde 1 adet pil yok birden fazla pil var. nasıl olacak? Adaptörü hangisine bağlayacak?

Evet artı eksiye dikkat ters bağlarsanız büyük hasarlar çıkabilir
Artı eksi kutupları nasıl anlayabilirim. Adaptörün iç kısmı artı oluyor galiba. Ama bataryadan kestiğim kablonun hangisi artı oluyor. Onu nasıl anlarım
Bu batarya içinde 1 adet pil yok birden fazla pil var. nasıl olacak? Adaptörü hangisine bağlayacak?
Adaptörü pile bağlamayacam kardeş. Pili çıkarıp Atacam. Sadece elektrikle çalışacak yani

Ölçü aletsiz olmaz ama orta uç kablosunu tespit edin o da artıdır. Pil sayısının iki olduğu bilgisini görmedim verdiğim bilgi tek pil içindir. İki pilli ise 8.4 volta ayarlayıp bağlayacaksınız.

Ölçü aletsiz olmaz ama orta uç kablosunu tespit edin o da artıdır. Pil sayısının iki olduğu bilgisini görmedim verdiğim bilgi tek pil içindir. İki pilli ise 8.4 volta ayarlayıp bağlayacaksınız.
Bataryadan 2 kablo çıkıyor. Ufak bir girişle cihaza bağlanmış. Bu iki kablonun uçlarına adaptörü bantlasam olurmu.?

Kırmızı kablo (genellikle) artıdır veya bağlandığı yerde yazar B +.

Adaptörü pile bağlamayacam kardeş. Pili çıkarıp Atacam. Sadece elektrikle çalışacak yani

Önce siz şu pil paketinin kapağını açıp resimlermisiniz? İçinde ne var bi görelim. Benim gördüğüm genelde 3 pil seri bağlanır. 3S

Açın bakalım ona göre yorum yapalım.

Olur ama kutup bağlantısına dikkat. Batarya iki kablo ise kolay.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri