ne yapmalıyım ??

Astsubay meslek yüksek okulu hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar bana iletebilir. Askerliğimi Balıkesir Astsubay MYO da elektrik bölümünde yaptım.

Astsubay meslek yüksek okulu hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar bana iletebilir. Askerliğimi Balıkesir Astsubay MYO da elektrik bölümünde yaptım.

size zahmet bilgi verebilirmisiniz bu teknik astsubay ne yapar ve okula girişi biliyosanız lütfen yazarsanız sevinirim

sanırım meslek lisesi okuyorsun. üniversite okumalısın ... kesinlikle...

kararsız olacak bir durum yok. kararın üniversite yönünde olmalıdır.

41 yaşında mesleğini çok severek yapan teknisyenim... Benim verdiğm kopyalarla sınıf geçen arkadaşım astsubaylıktan emekli oldu... Bizim sıkıntılar devam ediyor...
Teknik astsubay ol derim...
Ha, babanın sana destek olacak gücü varsa piyasada kal... Artık sıfırdan başlamak diye bişey yok...

41 yaşında mesleğini çok severek yapan teknisyenim... Benim verdiğm kopyalarla sınıf geçen arkadaşım astsubaylıktan emekli oldu... Bizim sıkıntılar devam ediyor...
Ha, babanın sana destek olacak gücü varsa piyasada kal... Artık sıfırdan başlamak diye bişey yok...

işde durumlar onu müsade etmiyo bende severek yapıyorum ama durum ortada

isin ne oldugu hic onemli degil.bugun isini duzgun ve en iyi yapan her zaman en degerli ve en kıymetli insandır.bu sekilde calısan insan kısa surede aradan sıyrılıp ummadıgı yerlere gelebiliyor.

konuyu açan kardeşimizi çok yanlış yönlendirmişler.Teknik astsubay diye birşey yok teknisyen astsubay var hemde cok arkadasım var mesleğe girdiklerine lanet ediyolar eğer girersen girdikten sonra anlarsın astsubaylık 2 cı sınıf ınsandır askerıyede.
bir tane giren arkadaşımız erken emekli olmak için girdi halbuki kendisi üniversiteyi kazanmasına ragmen astsb. olmus.konuyu bılmıyorum ama teknık okullardakı ogretmenlerınde yıpranma payı varmıs ki erken emeklilik sansı varmıs kendısıde bu bolumu kazandıgını astsb.lıgın boyle oldugunu bılmedııgını bılseymıs gırmeyecegını soyledı bu bır tanesı daha bırsurusu var boyle istersen telefonlarını verıp gorusturebılırım bıle.

teknisyen astsubay nasıl olunur nasıl bişi merak ediyorum..

Bilgi verebilcek varmı ?

Forum istatistikleri

Konular
128,551
Kullanıcılar
450,547
Son üye
sedaaksoypasa

Yeni konular

Geri