Kontrol ve Otomasyon Tek. Hakkında.

Arkadaşlar merhaba tekrar. Çok düşündüm. Otomasyonu bitirince muhtemelen fabrika sanayi vb ortamlarda çalısacağım. Ben bu tür ortamlarda duramayan birisiyim.

Bir yandanda AÖF İktisat bölümü duruyor daha. 1. sınıftayım su an dondurdum orayı. Ekimde tekrar kayıtlar başlıyor. Sizce açık öğretimden devammı etmeliyim yoksa 2 sene otomasyon mu okumaliyim.. ? Tşekkrler

Arkadaşlar merhaba tekrar. Çok düşündüm. Otomasyonu bitirince muhtemelen fabrika sanayi vb ortamlarda çalısacağım. Ben bu tür ortamlarda duramayan birisiyim.

Bir yandanda AÖF İktisat bölümü duruyor daha. 1. sınıftayım su an dondurdum orayı. Ekimde tekrar kayıtlar başlıyor. Sizce açık öğretimden devammı etmeliyim yoksa 2 sene otomasyon mu okumaliyim.. ? Tşekkrler

Hiçkimsenin bir düşüncesi yokmu :confused:

İki bölümüde bitirebilirsin ve iki bölümüde okuyanlar var. İş hayatında başarılı olmak yada çalışabilmek için bağzı yeterlilikler gerekir, bu yeterlilikler birkişide nekadar çok olursa o kişi iş hayatında okadar çok başarılı olur. Bunlardan bağzıları yetenek, cesaret, çalışkanlık gibi. Bunlardan biri ortalama olarak az olursa kişi hangi işi yapmak isterse istesin o işte başarılı yada yeterli olamaz.

doğru kardeşim ama bunlarda hayatın anlamı diye düşünüyorum!bunlar olmasa hayatta ne yapabilirsinki?

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri