Nötr- toprak arası gerilim dalgalanması

tamam arkasın ne yapması gerektiğini söyle 3 ohm 5 ohm önemli değil derdiniz 3 ohm sa yukarıdada bahsettim önerdikleri kitapta da var förmüle koyup hesaplayın kaç ohm sa söyleyin arkadasa . çözüm odaklı konuşalım . facebook sayfasına döndürdünüz form sayfasını
Bu kadar trollük yaptığın yeterli herhalde . Bence vaktini daha önemli işlere ayır . İnsan hayatı o kadar uzun değil . Biz zaten mantıklı çözümleri her dert sahibine söylüyoruz . Birilerinin bizi dürtmesine ihtiyacımız yok.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Bu kadar trollük yaptığın yeterli herhalde . Bence vaktini daha önemli işlere ayır . İnsan hayatı o kadar uzun değil . Biz zaten mantıklı çözümleri her dert sahibine söylüyoruz . Birilerinin bizi dürtmesine ihtiyacımız yok.
şahsına söylemıyorum ama trolluk yaptıgım yok 5 sayfayı okursan arkadasa yardımcı olmaya calısan bir benim gerisi ya dalga geçmiş yada bana saldırmıs . çözüm odaklı bir cümle gördünmü. yine diyorum söylediğim şey yanlışsa konu sahibini yanlış bilgilendirmişim demektir siz doğrusunu söyleyin konu kapansın. 3 ohm 5 ohm derdindesiniz. Bırakalım bu konuları yanlış bilgi verdiysem siz doğrunusu iletin arkadaşa lütfen .

şahsına söylemıyorum ama trolluk yaptıgım yok 5 sayfayı okursan arkadasa yardımcı olmaya calısan bir benim gerisi ya dalga geçmiş yada bana saldırmıs . çözüm odaklı bir cümle gördünmü. yine diyorum söylediğim şey yanlışsa konu sahibini yanlış bilgilendirmişim demektir siz doğrusunu söyleyin konu kapansın. 3 ohm 5 ohm derdindesiniz. Bırakalım bu konuları yanlış bilgi verdiysem siz doğrunusu iletin arkadaşa lütfen .
Senin dün geldiğin forumda biz on yıllardır paylaşımda bulunuyoruz . Kimin ne maksatla geldiğini . kimin dert sahibi mi , reklam sahibi mi yoksa goygoy sahibi mi olduğunu daha ilk birkaç mesajından anlıyoruz . T..... diye bir kelimenin geçtiği konuya benim verecek bir cevabım yok . Reklam pastasının krem şantisi olacak halim yok . Arkadaşları bilemem .

Senin dün geldiğin forumda biz on yıllardır paylaşımda bulunuyoruz . Kimin ne maksatla geldiğini . kimin dert sahibi mi , reklam sahibi mi yoksa goygoy sahibi mi olduğunu daha ilk birkaç mesajından anlıyoruz . T..... diye bir kelimenin geçtiği konuya benim verecek bir cevabım yok . Reklam pastasının krem şantisi olacak halim yok . Arkadaşları bilemem .
benim için problem yok 10 yıllık tecrübeni benimlede paylaşmanı ümit ediyorum forumda son açmış olduğum 2 sorum var . tecrübenle çözüme kavuşturursan beni senin tecrübene sonsuz saygı duyarım . Bana yardımcı olacak bilgin ve tecruben yoksa burada geçirdiğin yılların benim için önemi yok . Tecrubeni arkadaşa dogrusunu anlatarak göster. Bana sokak ağzıyla kurduğun cumlelerın hiç önemi yok . canın pasta çekmiyorsa pastahaneye gitme ne diyim daha :)

benim için problem yok 10 yıllık tecrübeni benimlede paylaşmanı ümit ediyorum forumda son açmış olduğum 2 sorum var . tecrübenle çözüme kavuşturursan beni senin tecrübene sonsuz saygı duyarım . Bana yardımcı olacak bilgin ve tecruben yoksa burada geçirdiğin yılların benim için önemi yok . Tecrubeni arkadaşa dogrusunu anlatarak göster. Bana sokak ağzıyla kurduğun cumlelerın hiç önemi yok . canın pasta çekmiyorsa pastahaneye gitme ne diyim daha :)
Selametle canım kardeşim . Hayırlı günler , hayırlı işler .

Erhan bey benim için önemli değil. ben arkadasın merakını giderdiğimi düşünüyorum . konu sapması veya hatalı bir bilgi verdiysem bunu bana söylemenizin yada bana karşı tavır alınmasının önemi yok . bu rası form sayfası yardım istedi. ben yanlış bilgi verdiysem yada söylediklerim yanlışsa arkadaşa yönelik düzeltmeler yapın ben zaten takip ediyorum keendimi düzeltirim . Bana birşeyler anlatmaya çalışmanızı bir faydası yok . çünkü sorunum yok benim konuyla ilgili. Siz arkadaşa doğrunu anlatın bende yanlışım varsa düzeltmiş olurum . yanı 5 sayfalık olmayan bir konu kişisel sebeplerden buralara geldi. lütfen verdiğim bilgilerd yanlışlık varsa arkadaşı uyarıp doğru bilgiyi verelim yanlış yoksa benım bu bilgilere ihtiyacım yok kendinize saklayın şahsınıza söylemiyorum
Trifaze esit dağıtılmamis yüklere ilişkin bilgi verildi zaten onceki mesajlarda.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,194
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri