msn ile sesli görüşemiyoruz

seçili

Üye
arkadaşlar msn ile sesli görüşemiyoruz aramayı başlatıyoruz mikrofon açık gözüküyor ama ses birtürlü gitmiyor nedenini bulamadım eski sürüm msn yükledim gene çözemedim bilgilerinizi arz eder teşekkür edrim

Kameran diğer programlarla çalışıyormu önce onu kontrol et.

Driver sorunu olabilirir.
Donanımdan bağlı olan kameranın seçilmiş olduğuna emin ol.Msn ayarlarından kamera ayarlarını kontrol et

ses kartı seçenekleri içerisinde doğru çıkıştamı kasan üzerinde kaç ses kart çıkışı var ön-arka sistemin normal çalışıyor olabilir msn üzerinde ise diğer ses kartın tanımlı olabilir. Son olarak mikrofunun çalıştığından emin ol

dostum mikrofonla ses kaydı yapıyor yani mikrofon çalışıyor

msn , araçlar, ses ve görüntü kurulumu nu tıkla açılırsa ayarlara bak dene.
açılmassa hata verirse şu yolu dene Msn kısa yolu sağ tıkla özelikleler, uyumluluk tıkla
açıla yere 2000 veya 98 veya 95 seçeneklerden birini yap uygula ve tamam.
bunu yaparsan düzelir ben böyle düzetim.

mikrofonda hata vardır çalışmıyo olabilir.eğer çalışıyorsa da ses kartı driver ına bi bak derim...

msn , araçlar, ses ve görüntü kurulumu nu tıkla açılırsa ayarlara bak dene.
açılmassa hata verirse şu yolu dene Msn kısa yolu sağ tıkla özelikleler, uyumluluk tıkla
açıla yere 2000 veya 98 veya 95 seçeneklerden birini yap uygula ve tamam.
bunu yaparsan düzelir ben böyle düzetim.

kardeş onuda yaptım işe yaramadı vista yüklüyken sorun yoktu windos xpi yükledim bozuldu şimdi windos 7 yüklü gene bozuk

msn hangi sürümü 9. sa hata veriyor 8.1 veya 8.5 yükle Yükleme bitince Bir üst sürümü
var diye bir mesaj cıkar mesajı üsten X den kapat daha önce dediğim gibi
msn kısayolu sağ tıkla sonra özelikler, uyumluluk açılan pencere 2000. yap uygula tamam,
düzelir bu sıstem XP sp2 yapdım sorunsuz çalışıyor belki senin işine yarar.

dostum mikrofonla ses kaydı yapıyor yani mikrofon çalışıyor

Arkadaşım mikrofonun çalışıyor olabilir. Fakat bilgisayarda çift ses kartı var ise yada messenger ses ayarlarında mikrofon doğru output da değilde input olarak ayarlanmışsa senin konuşmaların sadece senin bilgisayarın içinde kalır dışarı gönderemezsin

Arkadaşım mikrofonun çalışıyor olabilir. Fakat bilgisayarda çift ses kartı var ise yada messenger ses ayarlarında mikrofon doğru output da değilde input olarak ayarlanmışsa senin konuşmaların sadece senin bilgisayarın içinde kalır dışarı gönderemezsin

bilgisayar leptop tek ses kartı var peki nasıl nerden ayarlanıyor teşekkürler

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri