Motosiklet yazılımı

Sıradan 125 cc değil fr 177 şaseden motor kısmına kadar tüm modifikasyonlara açık bi yapısı war . Çok geçmiş olsun . Benim kadar yapmamışsınızdır kazaları haftalık yapıyorum ben max aylık ama her defasında ufak çiziklerle atlatıyorum ama işte üstüne yıkılacağını bildiğin duwarı çiçeklerle süslemek gibi bişey motor aşkı
güzel insan, şansın bol olsun diyeyim. kaza(lar) olayına gelince, yılda 2 kere istihakım vardı. (hastanelik filan, hani yatmak düşmek değil, arabaya çarpmak filan. bu arada arkama binen indiğinde bir daha binmem derdi.) taa ki kızım bana "baba" diyene kadar. sonra 2 teker hayatım bitti. yine de motorun özgürlüğünü hiç bir şeye değişmem. bir de böyle konular paylaşma gaza, gider yine bir tane sıfır rasing alır gelirim diye korkuyorum. (burası şaka, sakın üzerine alınma)

güzel insan, şansın bol olsun diyeyim. kaza(lar) olayına gelince, yılda 2 kere istihakım vardı. (hastanelik filan, hani yatmak düşmek değil, arabaya çarpmak filan. bu arada arkama binen indiğinde bir daha binmem derdi.) taa ki kızım bana "baba" diyene kadar. sonra 2 teker hayatım bitti. yine de motorun özgürlüğünü hiç bir şeye değişmem. bir de böyle konular paylaşma gaza, gider yine bir tane sıfır rasing alır gelirim diye korkuyorum. (burası şaka, sakın üzerine alınma)
Allah bağışlasın 🥰. Kaybedecek bişeyim yok işte benim çok fazla imkanda yok 600 cc 1000cc alayım eldekini büyütebildiğim kadar büyütsem yeter dedim.

Allah bağışlasın 🥰. Kaybedecek bişeyim yok işte benim çok fazla imkanda yok 600 cc 1000cc alayım eldekini büyütebildiğim kadar büyütsem yeter dedim.
kontrolsüz güç güç değildir. hani şu makas atmak deyimi var ya, benim için eğlenceydi. ama şimdi 35-40 km ile geziniyorum. fark hız değil, gücü kontrol etmek. ha bu arada kendine güveniyorsan 7-8 km hızla motor kullanmayı dene. (sonra bana hak vereceksin, ben hala beceremiyorum)

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri