Motor kw sina gore kontaktor hesabi

Stajjjj

Üye
18.5 kw lik cosfi=0.85 I=34.5A motorumuz var ve projede kontaktor ve termik in amper ve kw hesaplarını hesaplamamiz istendi. Hesaplamasini nasil yapabiliriz?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
18.5 kw lik cosfi=0.85 I=34.5A motorumuz var ve projede kontaktor ve termik in amper ve kw hesaplarını hesaplamamiz istendi. Hesaplamasini nasil yapabiliriz?
Soruyu soran eksık sordu veya sız eksık aktarıyorsunuz. Önce, yol verme şeklini belırtmen gerekir.

Soruyu soran eksık sordu veya sız eksık aktarıyorsunuz. Önce, yol verme şeklini belırtmen gerekir.
[/
çok sağol yardımcı olmaya çalıştığınız için fakat söyle bir durum var ben stajyerim başımdaki mühendis dedi ki bunun her şeyini siz bulacaksınız yol verme şeklini dahil yani abi bende bir şey bilmiyorum bana verilen bilgi bu

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri