Mikrodev Plc Ödüllü Programlama Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence güzel bir yarışma olmuş. Adı üzerinde "Yarışma" Çekiliş değil uğraş isteyen bir durum. Katılmak isteyen arkadaşlar bence 2 saatte bu işi çözebilirler.(Soru çok zor bir soru değil) Birde yarışmanın 17. maddesi çok hoş bir imkan olmuş"İlk 10’a girenlere de Mikrodev’de staj veya iş başvurularında öncelik tanınacaktır"

sımens olsaydı hem kendimizi iyce geliştiridik programı kurup incelededim fakat kullanışlı gibi değil heycanla indirdiğim için genel kullanım kitapçığı hazırlanmış olsa iyi olurdu .ilk bakışta birşeyler yapabilmek için.

Bence %100 TÜRK malı oldugu için elimizden geldiği kadar ögrenip yaymalıyız bunun için bu yarışma inşallah başarılı olur herkesin ögrenmesi açısından birde MİKRODEV PLC yi önermeliyiz meslektaşlarımıza

sımens olsaydı hem kendimizi iyce geliştiridik programı kurup incelededim fakat kullanışlı gibi değil heycanla indirdiğim için genel kullanım kitapçığı hazırlanmış olsa iyi olurdu .ilk bakışta birşeyler yapabilmek için.

Yardım sekmesine tıklayarak detaylı tüm bilgilere ulaşabilirsin. Sorularını da Mikrodev PLC - Program & Dökümanlar | Kontrolkalemi.Com Otomasyon Forumu sorabilirsin.

yarışma konusu on numara beş yıldız ama beni biraz aşar...
kesinlikle projeleri takip edeceğim,katılan arkadaşlara başarılar dilerim

selam konu eksik kalmış gibime geliyor başlangıç koşulları ne dış ortamda su tüketimi varmı bunlara açıklık getirilmesi gerekiyor gibime geliyor

Bu projeyi termik santralinde atik su havuzunda denedik vede yaptik arkadaslara buaradan sesleniyorum 3-5 saatlik bir is gibi gorunuyor ama uygulamada sikintilar dogabiliyor.. Biz denedik calistirdik katilan arkadaslara basarilar diliyorum.. Guzel bir yarisma olmus :)

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

selam konu eksik kalmış gibime geliyor başlangıç koşulları ne dış ortamda su tüketimi varmı bunlara açıklık getirilmesi gerekiyor gibime geliyor

Kuyu oldukları için doğal ortamdan(yağmur/kar suyu gibi) sular gelmektedir. Bahsedilen algoritmaya göre kuyu seviyesi kontrolü yapılacak. Su tüketimini ise şebekelere dağıtılan su depoları gibi düşünebilirsiniz.

Bu projeyi termik santralinde atik su havuzunda denedik vede yaptik arkadaslara buaradan sesleniyorum 3-5 saatlik bir is gibi gorunuyor ama uygulamada sikintilar dogabiliyor.. Biz denedik calistirdik katilan arkadaslara basarilar diliyorum.. Guzel bir yarisma olmus :)

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Uygulamadaki, sıkıntılar neler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri