Mikrodev Plc Ödüllü Programlama Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yazdığınız durumların testleri özellikler eklendiği zamanda yapılmıştır. Şimdi tekrar kontrol ettim, herhangi bir sorun gözlemlenememiştir.

İsterseniz ofisimizi arayarak teknik destek hattına bağlanabilirsiniz. Ya da numaranızı pm'den atın sorununuzu çözelim.

Ayrıca Yardım/Editörün Kullanımı/Menü seçenekleri/Durum çubuğu/Hat etiketi ekle dökümantasyonunu inceleyiniz.

hocam peki problem neyden kaynaklanıyor olabilir. 2 adet değil kapısı var. 2sininde girişlerine sinyal gelmiyor. Bu durumda 2 değil kapısınında çıkış vermesi lazım fakat 1 tanesi veriyor diğeri vermiyor.

hocam peki problem neyden kaynaklanıyor olabilir. 2 adet değil kapısı var. 2sininde girişlerine sinyal gelmiyor. Bu durumda 2 değil kapısınında çıkış vermesi lazım fakat 1 tanesi veriyor diğeri vermiyor.

Diagramınızın sadece yukarıda bahsettiğiniz kısımla ilgili örnek gönderiniz, sorununuzu inceleyelim.

selamlar
dosyaları rar formatında sitenize gönderdim.

diğer markalarda çalışan arkadaşlar kolayca çözecektir.Ayrıca sms alma ve gönderme komutları ve iletişimleri çok kolay
ama online olup denemedim.
Ev güvenlik ve uzaktan erişim için çok güzel tasarlanmış.
dokunmatik ekran ilavesi ile ev işyeri ve yazlıklarda güvenlik ve akıllı ev teknolojisi için kullanılabilir.
Dokunmatik ekran desteklemesi kesinlikle gerekli diye düşünüyorum.
Güzel tasarlanmış bir plc.

selamlar
dosyaları rar formatında sitenize gönderdim.

diğer markalarda çalışan arkadaşlar kolayca çözecektir.Ayrıca sms alma ve gönderme komutları ve iletişimleri çok kolay
ama online olup denemedim.
Ev güvenlik ve uzaktan erişim için çok güzel tasarlanmış.
dokunmatik ekran ilavesi ile ev işyeri ve yazlıklarda güvenlik ve akıllı ev teknolojisi için kullanılabilir.
Dokunmatik ekran desteklemesi kesinlikle gerekli diye düşünüyorum.
Güzel tasarlanmış bir plc.

Sn t.umpas,
Söylediğin gibi gerçekten öğrenmesi ve uygulaması kolay Fb olarak proğramlanan bir yapıya sahip. Ben Hem endüstriyel otomasyonda hemde HVAC uygulamalarında kullanıyorum, söylediğiniz gibi akıllı ev sistemlerinde de kullanılabilir mesela kalori metre ve su sayaçları için M-Bus haberleşmesi var Wifi özelliği var. Ben şimdilik Farklı marka dokunmatik panellerle modbus haberleşmesiyle kullanıyorum ama inşallah Mikrodevin yakında kendi HMI sı olacak , Scadası olacak(Belirli tag sayısına kadar ücretsiz), gene plc nin içinde gömülü WebServer olacak. Ayrıca şuan sahip olduğu haberleşme protokolleri şunlar(Şimdilik:));Gsm,
Wifi,
BACnet,
CanBus,
M-Bus,
ModBus,Ethernet,
RTU iec 61850,
NMEA, GPS gibi çok çeşitli iletişim protokollerini desteklemektedir.

Ücretsiz Scada çalışmalarımız bitmek üzere. Önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacaktır.

Yarışma süremiz sona ermiştir.

1. olan yarışmacımızın diagram dosyası burada yayınlanacaktır.
Diğer katılımcıların proje puanlandırmasının detaylı sonuçları taraflarına mail olarak gönderilecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,894
Son üye
Mehmet Denizz

Yeni konular

Geri