midea salon tipi

furkano

Üye
herkese kolay gelsın hayırlı işler dilerim midea salon tipi klima da şöyle bi sıkıntı var e6 arıza kodu verıyor nette bir iki döküman buldum ama yınede buraya sorayım dedım klima dijital ekranlı ilk açılışta hiç bir hareket yok fakat enerjı kesılıp tekrar verıldıgınde sanıyelık olarak iç fan çalışıyor sonra her sey duruyor ve arıza kodu olarak e6 sureklı belırmıyor sadece açılınca sımdıden ilgi ve alakanız tesekkurler tekrardan kolay gelsın

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Ariza faz sirasindan kaynaklaniyor du duzelttik oldu :) yinede tesekkurler

fazlar normalde dönmez kocaeliklimaci arkadaşım herhalde bunu düşünerek arızaya cevap yazmış..

bu ara geçmiş olsun.. cihazı yenimi monte ettiniz?

fazlar normalde dönmez kocaeliklimaci arkadaşım herhalde bunu düşünerek arızaya cevap yazmış..

bu ara geçmiş olsun.. cihazı yenimi monte ettiniz?
Merhabalar Sayın Serkan_48 ;

Doğru Tahmin ettiniz.. fazların değişmesine ihtimal vermediğim için...

Saygılar...

iş yoğunluğundan kelli :) geç yazabıldım özür dilerim cihaz montajlıydı zaten usta kocaeliklimacı usta bır yandan doğru söylüyor çünkü servisten sordum sensör ve faz diye geçiyor arıza kodu karşılığı olarak
ayrıca geç cvp yazdığımımdan ötürü tekrar özür dilerim teşekkürler ilginiz için

iş yoğunluğundan kelli :) geç yazabıldım özür dilerim cihaz montajlıydı zaten usta kocaeliklimacı usta bır yandan doğru söylüyor çünkü servisten sordum sensör ve faz diye geçiyor arıza kodu karşılığı olarak
ayrıca geç cvp yazdığımımdan ötürü tekrar özür dilerim teşekkürler ilginiz için

Önemli değil :) Geçmiş Olsun :)

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri