Mitsubishi Salon tipi Klima Arızası

Kanyon

Üye
Merhaba arkadaşlar, bizde bir mitsubishi R22 gazlı salon tipi klima var,FDC serisinden. bu cihazımız U 057 numaralı arıza kodu veriyor. biryerden temin ettiğim arıza listesinde Gaz eksik tarzı ibareler var ama manometre yi bağladığımda alçak basınçta 60 PSİ çalışma basıncını gördüm. ayrıca 20 derece set değerinde cihaz 5 derece üfleme yapıyor. bu konuda bana yardımcı olurmusunuz. teşekkürler...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
fdc serisi cihazın u 57 arzası iç ünite boru sensörü fakat compresörün kaç amper çektiğine bakmalısın compresör istenilen donelere çıkamazise boru sensörü yanlış bilgi verir dolayısıylada arzaya geçer sensör arzalı görebiliyor .

fdc serisi cihazın u 57 arzası iç ünite boru sensörü fakat compresörün kaç amper çektiğine bakmalısın compresör istenilen donelere çıkamazise boru sensörü yanlış bilgi verir dolayısıylada arzaya geçer sensör arzalı görebiliyor .

cihaz fes serisi. boru sensörü nerdedir?
sinyal hattını değiştridim sorun devam ediyor hatta şimdi sadece iç ünite ekranında "CENTER" yazıyor başka hiçbirşey olmuyor. tuşlar falan işlemiyor. sigortayı indirip kaldırıyorum, tuşlara farklı farklı basıyorum ama olmuyor. dış kartta yeşil lamba yanıp sönüyor ama içerde hiçbir numara yok. lütfen yardımcı olun.

set dugmesine 5 saniye basili tut duzelir. yukseek basinci olcun dengeli olmak zorunda yani alcak basinc 60 fazla 50 55 psi arasi yuksek yuksek 270 300 psi arasi eyre bunlara yakin degilse komprasorun seside normal degildir zaten basma olup olmadigini kontrol edin gerekirse koprasorun kafasini ksin 4 yollu arada takilmis olabilir kontrol edin komprasorun fazlarini olcun 5 amper olmasi gerekiyor yanlis hatirlamiyorsam koprasor cikis sicaklik sensorunu yerinden cikarin 110 derecenin uzerinde olmamasi gerekiyor size kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,122
Kullanıcılar
449,826
Son üye
SK.

Yeni konular

Geri