Matkabı şarjlı vidalama aleti gibi kullanabilir miyiz?

Merhaba arkadaşlar bende bir tane bosch easyimpact matkap var bununla birşeye vidalama yaparken matkap çok hızlı döndüğü için vidalar yalama oluyor. Şarjlı vidalama aletlerini incelediğimde tek farkın cihazın uç kısmındaki planet denilen bir mekanizma (redüktör de deniliyor galiba bilmiyorum ) olduğunu gördüm. Dolayısıyla matkapların uç kısmına bu tarz bir aparat eklense dönüş hızı yavaşlatılsa vidalama için kullanabilir miyiz. Bu konuda ki fikirleriniz nelerdir olabilir mi böyle bişey. Benim bilmediğim arada başka farklar var mıdır?

Bendeki matkap devir ayarlı olduğu için seyrek de olsa kullanırım.. ama dediğin şeyle uğraşmaya değmez.. bu iş şarjlı el aletleri ile olur.. uğraşırım dersen elektronik devir ayarlı bir devre yap..

Evde kullanabileceğim hafif aynı zamanda güçlü olan mobiyalarda da kullanabileceğim bir şarjlı matkap öneriniz varmı? 3.6 volt olanlar tam istediğim hafiflikte ama güçsüz gibi duruyorlar

Evde kullanabileceğim hafif aynı zamanda güçlü olan mobiyalarda da kullanabileceğim bir şarjlı matkap öneriniz varmı? 3.6 volt olanlar tam istediğim hafiflikte ama güçsüz gibi duruyorlar
Boşa para verirsin, kaliteli bir marka ; eskiler ni-cad pilliler ucuz ve elini yorar agir olur , tavsiye etmem li on pilli olanlar hem hafif hem desarj suresi uzundur. Bir kere al uzun yıllar kullan en az 12v luk olsun.

Bosch Professional Bosch Go 2 Akülü Vidalama 2020 Model

Bu nasıl bunu tavsiye eder misiniz?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler