Libya hk.

Allah yar ve yardımcıları olsun.Amin.

Şimdilik turk vatandaşlarına bir saldırı yok, sadece yağmalamalar var hatta bazen yardımcı bile oldukları bile söyleniyor turklere( yemek gibi ihtiyaçlar için). Bu arada ben döndüm, diğer arkadaşlarımızda inş. en kısa sürede ailelerine kavuşurlar.

Vatanınıza hoş geldiniz Dursun bey... Geçmiş olsun...
İnşallah diğer vatandaşlarımızda, sağ-salim yurda dönerler...

Şimdilik turk vatandaşlarına bir saldırı yok, sadece yağmalamalar var hatta bazen yardımcı bile oldukları bile söyleniyor turklere( yemek gibi ihtiyaçlar için). Bu arada ben döndüm, diğer arkadaşlarımızda inş. en kısa sürede ailelerine kavuşurlar.

Yardım etmelerinin arkasında vatandaşlarımızı kalkan olarak kullanmak amaçlı olabilir.İnsallah tüm vatandaşlarımız sağ sağlim döner sizede büyük geçmiş olsun dursun bey.

sayın forum üyeleri öncelikle allah razı olsun bende libyada bab trablus kentindeydim size yaşadıklarımız zorlukları anlatsam heralde forumu doldururuz,ama ülkemiz elinden gelen çabayı fazlasısya gösterdi kaldığımız yerde 4,000 aşkın türk vatandaşı vardı kimsenin burnu bile kanamamadan topraklarımıza sağ salim geldi bu arada bulunduğum yerde 1 vatandaşımız hayatını kaybetti, ailesine allah sabır versin geride kalan vatandaşlarımızada allah yardım etsin diyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,530
Kullanıcılar
450,520
Son üye
darkness60
Geri