Lenze Sürücü

okanok

Üye
arkadaşlar lenze sürücüler için türkçe kullanma kılavuzu var diyolar ama ben forumda bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
arkadaşım ben trakya lenze yetkili bayisinde çalışıyorum ben hezüz görmedim öyle bişey. ama varsa sorunu yardımcı olurum

Bende türkçe biraz döküman var ama bu siteye yeni üye oldum nasıl yükleyecegimi bilmiyorum. verebilirim.

senin işin çok zor arkadaşım bende hiç türkçesini ne gördüm nede duydum..
sorgi arkadaşım hangi firmadasın?

lenze smd nin türkçe kullanım kılavuzu var ama başka serilerinin bosuna aramayın
çünkü yok,,,

selam arkadaşlar elimde
lenze esmd751x2sfa004 0.75 kw bir sürücü mevcut normal çalışıyor bu sürücüye jog yaptırmak istiyorum makine ile birlikte çalışmadığı zamn manuel olarak nasıl joglama yaptırabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Lenze smd türkçe kullanım klavuzu nasıl bulabiliriz

lenzenin trakyada yeri varmı ben ümraniyede yeri var biliyorum ve direkt almanyaya bağlı

slm arkadaşlar ;bende iki tane hız kontrol var ..2,2 kva abb ve bir adette dinverter marka 2,2 kva hız kontrol bulunmaktadır...uygun fiyata vericem..onun yerine plc almayı düşünüyorum ,,varsa takasta edilir..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,257
Kullanıcılar
450,082
Son üye
halefly

Yeni konular

Geri