Led ekran saat

Raunchy

Üye
IMG_20231030_095930.jpg

Bu Kart'I saatten söktüm ve 5V Verdigimde Sadece Bir Led Yanıyordu Kabloları Farklı Yerlere Getirdiğimde Daha Farklı Medler Yanıyor Bunun Tamiri Mümkün mü? Neleri Kontrol Etmeliyim Beni Bilgilendirirseniz Sevinirim

Ekli dosyalar

• IMG_20231030_095919.jpg
    IMG_20231030_095919.jpg
    106.3 KB · Görüntüleme: 12
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Ekli dosyayı görüntüle 102472
Bu Kart'I saatten söktüm ve 5V Verdigimde Sadece Bir Led Yanıyordu Kabloları Farklı Yerlere Getirdiğimde Daha Farklı Medler Yanıyor Bunun Tamiri Mümkün mü? Neleri Kontrol Etmeliyim Beni Bilgilendirirseniz Sevinirim
Aslan delikanlı elektronikte meraklı olmak çok güzel bir şeydir . Yalnız yanlış yerlere ters voltaj verdiğin zaman her zaman bu durumun geri dönüşü olmayabilir . Mesela senin kartındaki gibi sadece bir çipten ve kristalden ibaret kartlarda .

Son düzenleme:
Çalışınca ne bileyim vermiş bulundum bir kere
Ekonomik değeri olmayan malzemelerde her türlü oyunu oynayabilirsin hiç sorun değil . Ama tamir imkanı olan ve ekonomik değeri yüksek kartlarda daha dikkatli olmak lazım .

Sen devam et aslan delikanlı . Pubg oynamaktan kesinlikle daha faydalı ve eğlenceli.
Böyle şeylerle uğraşmayı seviyorum ama bir yerden sonra uğraşacak şey kalmıyor elimde alamıyorum da ister istemez yöneliyoruz oyunlara. Videolarını İzliyorum da canlı canlı yapmanın yerini tutmuyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,974
Son üye
umitseyhan

Yeni konular

Geri