Lcd tv den cctv monitörü olurmu

klhan

Üye
Arkadaşlar güvenlik monitörlerini değiştireceğim bunun için lcd tv aldık iyimi yaptım bilmiyorum (daha çalıştırmadım bu kadar çabuk geleceğini tahmin etmedim) ve bağlantıları hakkında bilgi almak istiyorum

Görüntü pc nin matrix çıkışından geliyor.

araya dönüştürücü takmanız gerekiyor. arf sinyali vga sinyale çevireceksiniz . bu arada görüntü kalitesi düşük olacaktır.

LCD TV alırken PC girişli olanı seçmedenin mi?

Ben öyle yapıyorum... PC nin VGA çıkışından 2 leyici takıyorum... Biri monitöre diğeri LCD TV ye çokta güzel oluyor...

Yoksa bile Tos fiş ile bile oluyor...

Merhaba
Görüntü çıkışların dvr lardan ise pek bir problem olmaz ama arada matrix felen varsa spot monitor almanı tavsıye ederım.

Lcd tv nın vga cıkısı mutlaka vardır vga cıkısına 1 adet vga donusturcu ıle goruntu alabılırız.vga cıkısı yoksa tos gırıslerınden av ıle goruntu alabılırsın .tabı bu bır kamera bı ekran ıcın .. Eger bır ekranı 4 8 12 bolmek ısterım dersen kamera sayısına gore quad almalısın.yada tabı goruntu kalıtesı dusecektır .goruntu akatarımı dolaylı yollardan ekrana ulasıyor ..goruntunun bıraz daha ıyı olmasını ıstersen eger bnc gırıslerınde t bnc ıle goruntuyu akatarabılırsın

Arkadasim sen matrix kullaniyorsun, bu yuzden donusturuculerde goruntu kalitesi dusecek, Ama sana tavsiyem, su anda samsung, lg, jvc gibi markalarda cctv lcd monitorleri var, 7/24 calismayada uygun, incelemeni tavsiye ederim,

svideo girişi ile olur bence. lcd monitörlerde dvi girişleri bile var artık.

arkadaşlar lcd teknoloji sayısaldır bırakalım analog kameraları, geçelim mega ıp lere
arada çok büyük farkvar amaç güvenlikse mutlaka IP kamera

drsselim e katılıyorum ip kamera sistemleri şu anda analoga göre pahalı ama gelecek teknoloji bunu getiriyor

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri