Kumanda Sorunu

NumTek

Üye
gZZAd3.png

bu devreyi kumanda şemasına çevirirmisiniz lütfen

Dünyadan Mars'a mey dey mey dey bak bu kumanda şeması :D Adam dersten öyle kopuk ki belkide hocası gır gır olsun diye sordu kaç kişi uyanacak diye :)

Ya bunlar bir gruplar boyle surekli kumanda sorri sorarak bezdirmeye çalışıyorlar forumu ya da bir kisi onlrca hesap acti bu amacla. Boyle de sorulmaz ki. Elektrik kelimesini turkceye cevirelim demek gibi birsey bu soru

eğer gençlik böyle ise çok yazık bir meslek liseli kumanda problemlerini yapabilmesi lazım istemezse zaten yapamaz .

Valla arkadaşlar ben bu gençliğin soru sorma problemini zaten daha önce sizlerle başka konularda paylaşmıştım. Şimdi de soru sorabilen bir arkadaşın ne sorduğunu bile bilmemesi ile karşılaşıyorum ki bu sorun ilk söylediğimden daha vahim. Ey gençlik titreyin ve kendinize gelin lütfen. Sizinle ananız babanız değil biz uğraşıyoruz.

Ayni soruyu akillanmis sekilde burdan duyduktan sonra baska bir baslik altinda tse normunu istiyor uyanik :) bizdeki stajerlerde lise bitmek uzere artik ohm kanununu bilmiyorlar akim,gerilim,direnc hic bilmiyorlar sistem bozuk herhalde cocuklarda bisey yok

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri