Kumanda Problemi

bir hidrolik pompa sistemi calistirilacaktir(not sistem kontaktoru kullanilmayacaktir)
-start butonuna basildigi zaman uyari kornasi calmaya baslayacaktir ve start butonuna 1dk boyunca surekli basilirsa hidrolik pompa devreye girecektir.
-hidrolik pompa 10 dk calisip devreden cikacak
-eger start butonuna 1 dk dan az sure ile basilirsa hidrolik pompa devreye girmeyecektir
-hidrolik pompa devreye girdikten sonra start butonu birakilsa bile hidrolik pompa 10dk boyunca devrede kalacaktir
-hidrolik pompa devreye girince korna devreden cikacaktir
-hidrolik pompa devreden ciktiktan sonra start butonuna basilsa bole 1 dk boyunca devreye girmesi engellenecektir

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Snapchat-1318859837608137428.jpg

Neden kontaktör düşünmüyorsunuz
Butonu kalıcı tip kullansanız
Birde sayıcı bir sistem olabilir

soruda boyle yaziyor sebebini bende bilmiyorum

Pompa kontak veriyormu
1 dk boyunca basılırsa daki kasıt ın kaç defa

Start butonuna basılacak korna çalacak ve star butonu na sürekli yani 3 defamı 3 den fazlamı

ben universite okuyorum da bu benim vize sorum bu sorunum benzeri olacak tek sefer

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri