Korna baglanti

Feridnn

Üye
S.a hayırlı akşamlar bgn bi abi bana korna hediye etti fakat korna sentinel marka ve hella tipi kırmanın kendi üzerinde rölesi var ve 3 adet bacağı var normal röle olsa bağlarım ama bu farklı ve kafa karıştırıyo yardim edermisiniz

Hayr bacaklarda numara yok ztn olsa bağlarım numaraların anlamlarını biliyorum bu farklı bisi kornanin üzerinde sabit metal bisi normal satılanlardan değil

Role üç bacaklı ise role bobini için eksiyi şaseden ,1.bacak korna butonundan gelen +12v(role bobinini çektirmek için) , 2.bacak aküden gelen +12v (korna için) 3. bacak kornaya giden +12v

Bilgilerin için tskler tamer_gs ama şöyle de bi sorun var hicbir yazı yada ibare yok onları nasıl bulucaz( resimde atabilirim )

Bilgilerin için tskler tamer_gs ama şöyle de bi sorun var hicbir yazı yada ibare yok onları nasıl bulucaz( resimde atabilirim )
Ohmmetre kullanarak role şasesi ile ayaklardan birinde bobin omajını bulursanız,diğer iki ayak kontak.Korna butonundan gelen +12v, şase ile omaj görülen ayağa bağlanacak.Diğer iki ayağın yönü önemli değil.

Son düzenleme:
Şase kornaların üzerind e 3 adet bacaktan birinden kablolar kornaya giriyo fakat sase kablosu bağlanacak biryer yok sadece bir koblo girişi var onda da kablo bağlı ve rölenin bacağına girmis

IMG-20171222-WA0002.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
korna.png
[

Malesef denedim ama olmuyo çalıştıramadım başka bisi var galiba

Rölenin içini açtım bağlantı bu şekilde
15140490777772100201579.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Açmışken resim çekseydin, omaj değerleri verseydin.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri