Kondansator yardim lutfen

çok pardon yani bilmiyordum. kusura bakmayın bağırmıyorum aslında...
tartışmalar çok hoşuma gitti burada.
keşke daha önce sizlerle tanışmış olsaydım...

Yonetime soyleyelim sana ozel bolum acsinlar. Cunku soru sorulan konular hem konudan sapiyor hemde konu sahibine haksizlik oluyor.

Benden bu aksamlik bu kadar iyi geceler. Olacak o kadardan bir ufak replikle gunu kapatıyorum. "Özleyin beni anacim" byee

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Tamam tartisiyoruz diye buyuk yazmaniza gerek yok, bagirmayin.

Bence sizin seri paralel videosu yapmanizla biter her haksizsin diyene yine bilmiyorsunuz ben bilirim diyeceksiniz ne de olsa. ;)
siz neden ölçüp bir video yayınlamıyorsunuz ki acaba :) hadi ben elektrik konusunda cahilim... bir seri bir paralel videosu yapın paylaşın ölçümleri görelim öyle değil mi ?
benim öyle bir teknolojim yoktur video falan çekecek telefonum bile yok. hala tuşlu telefon kullanıyorum :) elinizde iki tane akü varmış biri 4 biri 6 voltluk paralel ve seri bağlantıları yaparak canlı canlı izleyelim şunu bende sizden özür dilerim yanlış bilgim için olur biter konu kapanır öyle değil mi ?

siz neden ölçüp bir video yayınlamıyorsunuz ki acaba :) hadi ben elektrik konusunda cahilim... bir seri bir paralel videosu yapın paylaşın ölçümleri görelim öyle değil mi ?
benim öyle bir teknolojim yoktur video falan çekecek telefonum bile yok. hala tuşlu telefon kullanıyorum :) elinizde iki tane akü varmış biri 4 biri 6 voltluk paralel ve seri bağlantıları yaparak canlı canlı izleyelim şunu bende sizden özür dilerim yanlış bilgim için olur biter konu kapanır öyle değil mi ?
Biz cekince degisen birsey olmayacak bilinenin tekrari olur ancak, hem yabanci yapinca begenirsiniz diyorsunuz hani siz yapin hem begenelim hem kendi hatanizi gorun ezberden her zaman iyidir. Bu soz de tanidik geldi ... Neyse gec oldu cok dusunmeyelim.

Kisi iddiasini ispatla mukelleftir, uluslararasi hukukta gecerliligi olan sozdur, sizin mukellwfliginiz de budur. Cevrenizde akilli gecineni birak kamerali interneti olan yok mu?:oops::rolleyes:

Son düzenleme:
Biz cekince degisen birsey olmayacak bilinenin tekrari olur ancak, hem yabanci yapinca begenirsiniz diyorsunuz hani siz yapin hem begenelim hem kendi hatanizi gorun ezberden her zaman iyidir. Bu siz de tanidik geldi ... Neyse gec oldu cok dusunmeyelim.

Kisi iddiasini ispatla mukelleftir, uluslararasi kanunlarda gecerliligi olan sozdur, sizin mukellwfliginiz dw budur. Cevrenizde akilli gecineni birak kamerali interneti olan yok mu?:oops::rolleyes:
ne söylesem bilemedim :) benim şu toprak ile ilgili proje işini tekrardan yapmam gerekiyor. ben biraz daha şu cahilliğimi üzerimden atayım öyle geleyim o zaman. zekam yetmiyor ki bir şeyler yapayım :) öğreneceğiz yavaş yavaş ah biraz zeki olsaydım varya neler neler yapardım :) hadi iyi geceler sana geç oldu. gündüzler sizin geceler benim. sabah ezanıyla uyur.... ikindi namazıyla uyanırım. güneş beni yakar aydınlık kör eder misali :) günü ikiye böldüler gündüz ve karanlık diye... sonra bölüştüler aralarında birileri aydınlığı aldı geriye kalanlar karanlıkta kaldı.... :)

Rica ederim, bir iki kullanımda daha önce yazdığım noktalara dikkat edin, devamında sıkıntı olmaz zaten, kolay gelsin...

Forum istatistikleri

Konular
127,949
Kullanıcılar
449,594
Son üye
srdrgl1905

Yeni konular

Geri