Kompresör Soğutma

ne olursa olsun hiç denemeyeceğim bi yöntem olaki kondenseri deldin sonuçun ne kadar ağar olduğunu düşünebiliyosun değil mi?
kimyasal asit ile temizlemek her zaman en ideali.. al asit pompanı bi tank yap asidi bas içine suyla yumuşat tabi bas pompayla asit kondenserin içinde dönsün dursun en sonundada yumuşak fırça harbiler var iki sok çıkar olay çözülür senin dediğin iş kontrolsüz bi yöntem

En mantıklı yorum olmuş.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
sayın ustalar makinayı prostatda kısa devre yapınca çalışıyor normal prostatla çalıştırınca 3-5 dk. içinde devreden çıkıyor. ikinci sorum başka bir makina kalkış anında 400 aöper çekiyor kayışları gevşetince 200 ampere düştü sorun nedir sizce teşekkürler.
Bu kayışları gevşetilen nedir acaba. Kule fanı mı?
Açıklama getirebilir misin?

senın bu sozune ıstınaden kalkıp bır arkadasımız bakır kondenserıne ucunu kaynatıp demır sokarak bakır borularını deler ve sısteme su aldırırsa bu yanlıs bılgılendırmenın sonucu agır olacaktır.
O zaman soyle bır uyaruda bulunalım.. kondenserını temızleyecek olan arkadaslarımızdan;
temızleme yaparken metal uc kullanacaksanız mutlaka ıtınalı davranın borularınızı delmeyın.Dıkkatlı olun.

evet arkadaşlar dikkatli olun ben sizi cok yanlış bilgilendirdim,kondanser bu şekilde delinebilir sakın ama sakın yapmayın,ben yaptım ama bana öğretenlerde böyle yapmış,ama Şans eseri hiç delinmemiş.. :)

buda son mesajım gönlün olsun bari..sen daha iyi bilirsin deyince kavga çıkmazmış..

evet arkadaşlar dikkatli olun ben sizi cok yanlış bilgilendirdim,kondanser bu şekilde delinebilir sakın ama sakın yapmayın,ben yaptım ama bana öğretenlerde böyle yapmış,ama Şans eseri hiç delinmemiş.. :)

buda son mesajım gönlün olsun bari..sen daha iyi bilirsin deyince kavga çıkmazmış..

suç sende değil ustam sana öğretende ama sen şuan yanlış bi yöntem olduğunu biliyosun sende doğruyu bulmuşken başkasına yanlış bilgiler verme.verdiğin akıldan sana zarar gelmez belki bu dünyada ama unutma bunun vebalide vardır.bence yanlış bişey yaptın,doğru olanı kabul et kinayeli sözlerle kimseye laf çarpma.tartışmada herzaman kazanan,mağlup olandır en azından doğruyu öğrenmiş olursun ve sana doğruyu öğretenlere de saygı duy ahlaksızlık yapma ....iyi çalışmalar

Forum istatistikleri

Konular
128,263
Kullanıcılar
450,084
Son üye
İsmail0003

Yeni konular

Geri