Kompanzasyonu olmayan firmaya kompanze kurmak

sayın zeybek hocam sayacda baglı herhangi bir akım trafosu bulunmuyor direk olarak sayaca baglanıyor sayatan cıkıp dagıtım panosuna girip yapıyor ve ordan dagıtıma baslıyor ben en ıyısı panonun bir resmini cekeyim paylasayım

yukarıdaki tabloda sayaç çarpanı 1000 demişşiniz. akım trafosu yoksa o ne anlama geliyor

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Sayın onur sayaca direk giris yapılmıs daha onceden matba varmıs ufak caplı onlardan kalmıs fakat ben sistemi komple degistireyimmi yoksa bu halde komp. uygulana bilirmi? 1000 sayısıda faturadaki carpan :S

Son düzenleme:
Bu halde de kompanzasyon uygularsınız. Resımde, ototık sıgorta ıle koruma yapıldıgı görülüyor. Bence, ilerki gunlerde, bu yetmıyecekdır. Yeni başdan, sayaç , dagıtım panosu ve kompanzasyon panosu yapmanızda fayda var. Ama, elektırk idaresi, sizden yeni bir proje ıstıyecekdır. Bu proje bedeli, depozıt bedelleri gibi külfetler yükliyecekdır. Ama, bence elzemdir..

arkadaşım kolay gelsin öncelikle yeni bir pano yapmalısın 3 ad 150_5 akım trafosu sayac cıkışına baglıyosun buraya 9 kademe yeter entes 3c 12 kademe rgr sini kulan ben menmunum bu roleden kademelrini 2.5 5 5 7.5 7.5 10 10 20 fazlsıyla yetiyor istersen gücler dengesizse 4 kademede monafaze kondastör atabilirsin

Forum istatistikleri

Konular
128,605
Kullanıcılar
450,607
Son üye
Xuxi

Yeni konular

Geri