Kombi

aliemre11

Üye
Arkadaşlar yeni kombi alacağım hangi marka ve model önerirsiniz.

herkese teşekkürler.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
hangi modeli ve fiyat durumu nedir veya nerden sorarız.

Vailant ı öneremiyorum, aldım d.gaz firmasıyla anlaşmazlık çıktı, güya firmanın "ana bayi"siymiş. Firma tarafsızmış sadece kendi işine gelene sahip çıkıyor, senelik Bakım yapmadı garanti (garanti içi ihtiyaç yokmuş öyle cevap aldım) bitince gelip cihazın tozunu aldı bakımını yaptı. Bu arada satın aldığımızda ücretli gaarnti uzatmıştık sanırım 2yıl, ilgi alaka yok süre bitince hala müşteri bağlamak adına arıyor şu bedelle şöyle bakım böyle avantaj ...

:D Öğretmen27 kardeşim yorum yapmadan geçemedim imzanı gördüm :D sayın yaşlı uzman abiye ithafenki yazın. :D Sağol varol..

Dostumuzdan fazla çekemeyen, haset edenler var değerli hocam rica ediyorum imzanın benimle ilgili kısmını kaldırırsan sevinirim. Ben doğru bildiklerimi paylaşmak istiyorum, kimseyle kötü olmak istemiyorum.

Bu soruyu geçenlerde makina mühendisi iki arkadaşa sormuştum birisi weissman diğeri buderus demişti.

Dostumuzdan fazla çekemeyen, haset edenler var değerli hocam rica ediyorum imzanın benimle ilgili kısmını kaldırırsan sevinirim. Ben doğru bildiklerimi paylaşmak istiyorum, kimseyle kötü olmak istemiyorum.

Bu soruyu geçenlerde makina mühendisi iki arkadaşa sormuştum birisi weissman diğeri buderus demişti.
Bizim hanım da bu 2 markayı sürekli söylüyor. O da bu işlerden anlıyormuş demek ki...:D

Forum istatistikleri

Konular
128,261
Kullanıcılar
450,083
Son üye
bilgees

Yeni konular

Geri