klima sogutuyor ama ısıtmıyor vestel

bu arızayı her zaman yapmıyor günün belli saatlerinde akşama dogru acaca gerelimden olabilir yada kumanda ayarından
%100 gerilim sorunu yaşıyorsun akşam saatlerinde heres evinde bulunduğun muhit için söylüyorum enerji tüketimi daha fazla olduğu için gerilim az klima kendisini korumaya alıyor elinde Ölçü aleti varsa klimayı çalıştırıp gerlimi ölç muhtemelen 180 gibi bir değer alırsın buda klima için yetersizdir. sabah erken saatlerde çalıştır canavar gibi çalışacaktır. kolay gelsin

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
şu nedenle bu kanıya vardım dış üniteyi sökerken sıcağı açıp gazın dış üniteye toplandığını sonrasında alyanla vanaların kapatılarak gazın orda haps olduğunu biliyorum sıcakta gaz dış ünitede haps oluyosa gaz devirdaim olmuyo demek değilmidir?
Hayır
Bu durum farklı bir durum
Klima sokulecek ise soğutma moduna aliriz. Dis ünitedr gazı toplarız ki gaz masrafi çıkmasın gaz kaçmasın. Gaz bize lazım. Isimiz bitince gazı sisteme geri veririz. Isitmada da soğutma da da gaz gerekli

Ilk aklıma gelen 4 yollu vana ve 4 yollu bobini. Gazi da kontrol etmek lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri