Klima Montajı Ve Teknik Ekip Süper... :))

Askerde bi söz vardır ÖNCE EMNİYET SONRA HAREKET .

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
hayatta hatayı bır kere yaparsın oda canına maal olur
katılıyorum sıze guvenlık sart

1990 yılında işe ilk başladığım gün ustam sebepsiz yere kulağıma küpe olması babında 4x35 lik kabloyu boru içerisine geçirerek her iki elimide morarttı sebebini ise şöyle açıkladı hayatınızda ne olursa olsun aç kalın susuz kalın babanız karanlıktada kalsa 1000 tl teklifde etse sakın direğe çıkıpta elektrik bağlama sıkma işlemi yapma dedi 20 yıldır direğe sadece 4 basamak çıkarım ve hayatta enerji bağlamadım bağlamamda en iyi elektrikci elektriği kesipte çalışandır beton direğe dahi bağlamamız mecburi olan direk panosunu tedaşa 4 kişiye balık şiş piliç ve çiğ köfte karşılığında bağlatırım korkak yada tecrübesizmi diyosunuz bana evet ben korkak ve beton direğe 10 mt lik ptt merdiveni ile pano tutturamayacak kadar tecrübesizim hiç gereği yok olan balıklara olsun şiş piliçlere olsun tedaş kovalı vinci emrime verir elektriği keser bende panoyu tuttururum sonra gider şiş piliç, levrek, çiğ köftemizi yeriz

bu işin temeline inersek asıl suçlular mimarlardır ve mekanik-elektirik projelrini çizenlerdir.inşaat zamanı klimalar için montaj ve Bakım için yer ayarlamadıkları için böyle manzaralarla çok karşılacağız.zaten işçi ve işveren yapısı buna müsait.bakıyorum şimdi yeni binalar yapılmakta,daha sonra evlerde oturmaya başlayan insanlar klima taktırnca çok pis bir görüntü kirliliği oluşmakta.....

valla bız ıkı yıldır almısız kemerı bır sefer bıle kullanamadık:)))

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri