Kingston 8GB Flash disk sorunu

merhaba arkadaşlar geçenlerde kingston 8 gb flash bellek aldım ama şu sorunlarla karşılaştım:
1- çok yavaş kopyalıyor
2- kopyalanan dosyalar örneğin film başka pc ye takınca açılmıyor,
3- normal belge word pdf vs dosyaları da bozuluyor dosya isimlari falan çince harfler oluyor açılmıyor
4- bazende örneğin 4 - 5 klasör kopyalıyorum bütün klasörlerin içi hepsi aynı olmuş eski sağlam olan klasörlerin içi de aynı olmuş
virüs taraması yaptım temiz biçimlendirdim ne yaptıysam sorun aynı
sorun benim pc de değil 5 farklı pc de denedim aynı
aldığım yere gittim yenisi ile değiştirdiler
bugün yenisini denedim onda da durum aynı
kafayı yiycem

orjinal ürün olup olmadığını araştırın. eğer orjinal ürünse servisini arayıp bu durumu bir sorun onlar sizi ne yapmanız konusunda yönlendirecektir. Değiştirelim diyebilirler.

benimde bir arkadasımın basına geldi onunda kingston 8gb'tı, su siyahlardan ucu içinden cıkan. Bana getirdi sorunlu diye baktım tam senin anlattıkların bir çözüm bulamadım. Adam aldığı yerden üçkez değiştirdi hep aynı sorun. Enn sonunda kızdı çöpe attı, şimdi ona toshiba aldık canavar gibi çalışıyor.

orjinal değildir büyük ihtimalle.

ark lar pc de malware cinsi trojen olabilir bunu normal bir viris prograMI BULAMAZ... ark senın pc de sorun bir mal vare diğer pc lere oncelerde bulasmıs olabilir... senın pc ne yardım etmemi istersen ******@hotmail.fr ekle jnm... pc nın ıcıne gırıp sorununu hallede bilirimm..

Moderatör tarafında düzenlendi:
hızlı format değil de normal format atmayı deneyin
Yine olmazsa kill disc programı ile formatlayıp,yeniden pcde formatlayın.
Kingstonlar ömürboyu garantilidir.Yine olmazsa üreticiye başvurun.
Yine çözüm olmazsa sallanan masa varsa,ayağının altına destek olarak kullanın :)

usb coklayıcı kullanıyorsan ordan yavaş atıyor

kingston gibi bi markanın piyasada tonlarca çakması var. Distribitör firmaya git kontrol ettir. Zaten ömür boyuda garantili.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri