Kesici ikinci denemede tutuyor. Sebebi nedir?

Selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. Çok usta değilim motorcudan bozma bi elektrikçiyim. Siteyi internetten buldum mesleki bilgilerimi arttırmak istiyorum...

Trafo ile ilgili bi soruda ben sorayım

Yapmış olduğumuz hastaneye iki trafo kurduk ikiside 1000lik kurutip trafo. İkiside ayrı ayrı devreye alınca hiç bir sorun yok ama önce 1 numaralı trafoyu alınca 2 numaralı trafo kesiciyi kapatmıyor önce 2 numaralı tarafoyu devreye aldığımızda ilk denemede tutmuyor ikinci denemede tutuyor. Sebebi ne olabilir?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. Çok usta değilim motorcudan bozma bi elektrikçiyim. Siteyi internetten buldum mesleki bilgilerimi arttırmak istiyorum...

Trafo ile ilgili bi soruda ben sorayım

Yapmış olduğumuz hastaneye iki trafo kurduk ikiside 1000lik kurutip trafo. İkiside ayrı ayrı devreye alınca hiç bir sorun yok ama önce 1 numaralı trafoyu alınca 2 numaralı trafo kesiciyi kapatmıyor önce 2 numaralı tarafoyu devreye aldığımızda ilk denemede tutmuyor ikinci denemede tutuyor. Sebebi ne olabilir?

senin sorunun kesin tr koruma hücrelerinde toroid akım trafoların var röle ayarlarından yapıyor (PNC) hüçreleri aldıgın firma ile görüş röle ayarlarını yaptır kardeş...

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri