Kayıt cihazı internet arıza

Taakbey

Üye
Selamun aleyküm. Arkadaşlar yıldırım düşmesi sonucu modem yandi ve buna bağlı olarak kayıt cihazının İnternet girişinde bir arıza oldu. Wifi adaptör ile bağlanmayı denedim ama kayıt cıhazında wifi özelliği yok. Usb rj45 dönüştürücü ile bağlanabilir miyim? Fikirlerinizi bekliyorum.

Denemedim fakat şahsi fikrim çalışmaz,bilgisayarların işletim sistemi donanımı algıladığında bununla ilgili sürücü ve programları otomatik ya da manuel yükleyebiliyor,DVR kayıt cihazında ancak güncelleme ile gelen yazılımsal özellikler var bunun için calışmaz diye düşünüyorum,kolay gelsin.

Kayıt cihazı markası ne ise ona göre ilgili teknik servise danışmak gerekir. Astarı yüzünden pahalıya gelmiyorsa tamir olur. Yeni cihaz almanız da gerekebilir.

Selamun aleyküm. Arkadaşlar yıldırım düşmesi sonucu modem yandi ve buna bağlı olarak kayıt cihazının İnternet girişinde bir arıza oldu. Wifi adaptör ile bağlanmayı denedim ama kayıt cıhazında wifi özelliği yok. Usb rj45 dönüştürücü ile bağlanabilir miyim? Fikirlerinizi bekliyorum.

Çözüm olabilirmi ?

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri