KAPASİTİFTE SIKINTI VAR

slm arkadaşlar toplam 30kw bir üç var reaktif güç kontrol rölesi var 12 kademe var burada kullanılan 3 bigisayar birde çay seti var burası kapasitif yapıyor sıralama ve yapılması ne gerekiyor çarpanı 75\5 şimdiden teşekkür ederim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
kademelerin hepsi trifaze ise yapar.
monofaze kondansatör bağlamanız lazım.
olmadı şönt reantör koyacaksın devreye

Cay setı omık yükdür, enduktıf ve capasıtıfe etkı yapmaz. Bılgısayarlada UPS varsa, kapasıtıf yazacaktır. UPs ler trıfaze veya monofaze ıse RGK nın ekranından enduktıf veya capasıtıf ıhtıyacını görerek) reaktör baglamanız gerekebılır.

kardeşim sen ilk önce yapışan kondaktör varmı ona bak kesin kondaktör yapışmıştır ups kullanıyorsan oda yapar ama benim fikrim çay setin varsa zaten zeybeğin dediği gibi bu omik yüktür büyük ihtimalle kompanzasyon devreye girmeme si lazım ayrıca adem celiğinde dediği gibi trifaze kondansatör yerine en az üç kademeyi monofaze yapman lazım iyi çalışmalar

böyle sorunları genelde UPS çıkartıyor ama daha iyi bilenlerden bilgi alman mantıklı olacaktır

Ups den çıkması muhtemel zaten
bizim katlı otoparkı vardı
2 bilgisayar 6 kamera güvenlik sistemi için 1 ups 6 tane de tasarruflu ampul.
kombanzasyon ana şalteri kapalı bile olsa sistem kapasitifti.
çözümü şönt reaktör koyarak giderdik.

sorunu halletmiş olmanıza sevindim. şönt reaktör hakkında detaylı bilgi alabileceğim başlık var mı ? site içi arama yapmasını beceremedim de

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,221
Kullanıcılar
450,007
Son üye
harunppp

Yeni konular

Geri