kamera ve alarm sistemleri işine giriş

emr01

Üye
selam arkadaşlar.kamera ve alarm sistemleri işine girmeyi düşünüyoruz.bu işi yapan arkadaşlar ne tavsiye ederler.kazanç durumu filan nasıldır.yardımlarınıza ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler

arkadaşım bu işi hangi ilde yapacaksın yaşadığın yerde bı işi yapan çok firma varsa sana iyi bir pazarlamacı lazım ben buişi 10 yıl yaptım bıraktım semaye güçlü olması gerekiyor yani sadece işçilikle bu iş olmuyor birde mutlaka alarm haber alma merkezi kurman lazım rakiplerle yarışabilmen için

arkadaşım bu işi hangi ilde yapacaksın yaşadığın yerde bı işi yapan çok firma varsa sana iyi bir pazarlamacı lazım ben buişi 10 yıl yaptım bıraktım semaye güçlü olması gerekiyor yani sadece işçilikle bu iş olmuyor birde mutlaka alarm haber alma merkezi kurman lazım rakiplerle yarışabilmen için

haber alma merkezini buraya üye arkadaşlarla beraber kuralım.

Olmaz Mı?

haber alma merkezı kurma noktasında olabılırım.daha detaylı konuşalım ...pazarlamayı kım yapacak. malneren alınacak marka kalıte hadı ben varımm

Haber alma merkezi kurmak o kadar kolay bişey değil arkadaşlar izin kısımlarını geçtim bu konuda müşteriyi memnun etmek o kadar zor ki müşteriler veridiği ufak bi parayla resmen haber alma merkezini satın aldıklarını düşünüyorlar bu yüzden sadece kendileri ile ilgilenilsin istiyorlar ürün teminler konusunda yardımcı olmak isteriz (0216) 671 03 48 master elektronik güvenlik sistemleri

DAHİLİ VE HARİCİ AKTİF INFRARED BARİYERLERin kablolama,yaklaşık 500 metre kare araziye ax-500 plus döşenecek 5 tane receiver 5 tanede transmitter konacak bölgenin birtanesinde uzun oldugundan iki 1r-1t fazladan konacak kablolaması ahakkında yardımınızı teknik olarak rica ediyorum -- dsc 585 panele baglantısıda yapılacak...
teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,999
Son üye
Samidmrr

Yeni konular

Geri