Kamera görüntü paylaşımı

byroltr

Üye
Selamlar,
Bir daireye 4 adet analog güvenlik kamerası kurmak istiyorum. Elinde önceden kalmış bir analog dvr cihaz var kameraları bu yüzden analog almak istiyorum. Lakin şöyle bir bağlantı yapmak istiyorum 4 kameranında görüntü ve kayıtları tek bir dairede dvr da toplanıp kayıt ve izleme yapılacak monitör ile (vga). Bu kameralardan bir tanesinin kablosuna bnc T aparatı takıp sadece o kameranın görüntüsünü yan daireye başka bir mönitöre bnc to vga aparatı ile vermek istiyorum. Mesafeler oldukça kısa maksimum kablo mesafemiz 30 mt. Bu şekilde bir bağlantı ile sağlıklı bir kurulum yapabilir miyim? Devamlı kurulum yapan ustalarım, bu konuda yardımlarını bekliyorum.

Saygılar...

oldukça kötü bir görüntü elde edersiniz. Çevirici aparatlar ile kameralarda herzaman kayıplar olmaktadır.zaten görüntü olarak analog kameradan bahsediyoruz

Cevap için teşekkürler. Usta kamera analog ama 1200tv line iyi bir kamera takıcam ve kamera ile bnc vga arası 10mt civarı kabloyuda kaliteli tutsam yine de tatmin edecek bir görüntü alamaz mıyım? Sadece kapı önüne kimin geldiğine bakılacak.

Yan odada monitörden mi tv den mi izlenecek? Analog kamera direk tv için daha uygun.

Yan dairede bnc to vga dönüştürücü ile monitöre girilip izlenecek görüntü.

4in1 kameralar var 2 mp ahd al basin ağrımasın. analoga cevirir kullanırsın yarın dvr arıza yaptıgınfa da 4 in 1 xvr kullanırsın

Cevap için teşekkürler usta, kameraları aldım. 4 in 1 kamera ve xvr aklıma geldi ama illa ki eski analog dvr kullanılması isteniyor. Müşteri sineğin kalorisini hesaplıyor bildiğin gibi değil. İzleme için 19 inç monitörden 15 e kadar düştük lakin daha küçük ve ucuz birşey istiyor. Bozuk bir tableti varmış onun ekranını önerdi, şaka yapmıyorum... Ilk mesajımdaki yazdığım bağlantıda verim alamazsam mecbur tarif ettiğiniz yöntemlere geçicem. Teşekkürler...

Allah sabır ve kolaylık versin Usta. dibini sıyıranlardan kalıteyi unuttuk.

Cevap için teşekkürler usta, kameraları aldım. 4 in 1 kamera ve xvr aklıma geldi ama illa ki eski analog dvr kullanılması isteniyor. Müşteri sineğin kalorisini hesaplıyor bildiğin gibi değil. İzleme için 19 inç monitörden 15 e kadar düştük lakin daha küçük ve ucuz birşey istiyor. Bozuk bir tableti varmış onun ekranını önerdi, şaka yapmıyorum... Ilk mesajımdaki yazdığım bağlantıda verim alamazsam mecbur tarif ettiğiniz yöntemlere geçicem. Teşekkürler...
Kesinlikle kendini bu kadar strese koymana değmez dostum o tarz adama kesinlikle iş yapmıyacaksin borçlu sen çıkarsın.. saygılar kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri