Kaçak elektrik kullanımına son vermek için fikirleriniz varmı?

valla turkun aklı super oncelerı ıbrelı satler vardı delıp ıgne ıle kadranı durdurmak vs sımdı elektronık saatler var ama bızım ınsanımız oyle seyler yapıyorkı tedas bıle bunları yakaladıgı zaman sasırıyor benım hatırladıgım en guzelı ve en mantıksızı daıre kapısı acıldıgı zaman saatten gecen elektrık kapatıldıgı zaman kacaga gecmesı veya adam banyo duvarına oyle bır sıstem yapmıskı fayansa dokundugu zaman kacaga gecıyor bır daha dokununca normale donuyordu yurdumun ınsanı ıste ne dıyebılırızkı tuyu bıtmemıs yetımın hakkı olan bır seyı calıyorlar. hakan onder arkadasımada katılıyorum elektronık saatlere bıle yapılıyormus. ama haram yıyen helak olur.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
ne yaparsanız yapın huylu huyundan vazğeçmez kafa yapısını değiştirmek lazim eğitim şart

adana büyük şehir belediyesinde çalışmadan akşama kadar klimalı odada aylık 2000 tl maaş alan ilkokul mezunu ve ihale komisyonundaki yetkisininde imza bölümünde elektrik tek. ibaresi var yine ilkokul mezunu ama inşaat tek. yazıyo adama elektriğin e sinden anlamaz inşaatın i sinden anlamaz isteyen varsa isbat ve belge elimde siz kalkmış kul yetim hakkından bahsediyosunuz
belediyenin lüx klimalı çay ocağında sabah 9 dan akşam 4 de kadar burnunu karıştıran ve aldığı 3000 tl maaşı beğenmeyen maaş 1 saat geç yattımı devlete ana avrat söven çocuğunun dişi çıktımı para alan kaynanası güldüğünde hediye alan parazitler var siz kalkmış kul yetimden bahsediyosunuz dün tedaşta idim 3 memur oturmuş 2 dak geç yatan maaşlar için homurdanan ve yaptıkları çirkeflikleri anlatanları gelin dinleyin tiksiniyorum daha fazla yazmayacağım

adana gibi daha nice memleketler yazıda dinleyelim

çukurova üniversitesinde facebook daki komşu çiftlik oyununu oynayan memurlarımızda cabası

Öncelikle Enerji Bakanlığı'nda görev yapan Bakanlık teşkilatının beyin fonksiyonlarına format atmak ve Türk milletinin kalbine Allah korkusunu yerleştirmekten geçer.

İyi hoşta kaçak kullananlar niye kendi sayaçlarından enerjiyi geçirsin ki ?
Ayrıca bu konuda Tedas ın bir çalışması var artık kayıp - kaçak oranı katsayılarını bölgelere göre seçecek yani atıyorum İç Anadolu da kaçak oranı fazla ise veya Ankara da kaçak oranı fazla ise Ankaradakiler daha fazla kaçak parası ödeyecekler Konyada kaçak oranı daha düşükse Konya dakiler daha az kaçak parası ödeyecek.. Bence güzel bir uygulama olacak böylece herkes kaçağa karşı daha ihbarcı olacaktır

İyi hoşta kaçak kullananlar niye kendi sayaçlarından enerjiyi geçirsin ki ?
Ayrıca bu konuda Tedas ın bir çalışması var artık kayıp - kaçak oranı katsayılarını bölgelere göre seçecek yani atıyorum İç Anadolu da kaçak oranı fazla ise veya Ankara da kaçak oranı fazla ise Ankaradakiler daha fazla kaçak parası ödeyecekler Konyada kaçak oranı daha düşükse Konya dakiler daha az kaçak parası ödeyecek.. Bence güzel bir uygulama olacak böylece herkes kaçağa karşı daha ihbarcı olacaktır

Düşünce güzel gibi görünsede uygulama ofsayt ! doğuda güneydoğuda fatura ödeyen abone yok gibi dolayısıyla ödemeye yapmayana ceza kesilse ne yazar zaten ödemiyor ki ! asıl cezayı çeken üç beş dürüst vatandaşım olacak.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,974
Son üye
umitseyhan

Yeni konular

Geri