Kaçak akım

toprak-nötür temasında KAKŞ açma yapabilir de yapmayabilir de...
allah aşkına yapar diyenle yapmaz diyen bi derdini, amacını söylesin hele!

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Yükünü bağla açtır usta eski halim olsa sayfalarca mesajlaşırdık işini şansa bırakma 😂

Ben yazdım amacımı, beni iş öncesi ayağına kadar getirtmesin :p

Yok bir elektrikçi arızaya gider yük yokken Nötr toprak kısadevre yapar kakr atmıyor bu arızalı diye değiştirmeye kalkar MAAZALLAH 😁 yazık günah Milli servet 😂

sizleri tenzih ederim. yanlış bilgilenmenin veya bilgilendirmenin vardığı yer KAKŞ testinde toprak-nötür temasının tek yöntem olduğunun hafızalara kazınması :(

sizleri tenzih ederim. yanlış bilgilenmenin veya bilgilendirmenin vardığı yer KAKŞ testinde toprak-nötür temasının tek yöntem olduğunun hafızalara kazınması :(
Estağfurullah tek yol demedim asla! Hayat ve çalışma şartları buna yönlendirdi diye belirttim hatta. Mesajlarımı mı sileyim, ne yazmamı istemekte veya beklemektesiniz?

Estağfurullah tek yol demedim asla! Hayat ve çalışma şartları buna yönlendirdi diye belirttim hatta. Mesajlarımı mı sileyim, ne yazmamı istemekte veya beklemektesiniz?

mesajımda sizi ve @Battalgazi54'ü kastetmediğimi özellikle belirttim. sitemim toprak-nötür temasını KAKŞ'nin test yöntemi haline getirenlere. niye anlaşamadığımızı anlamıyorum :)

mesajımda sizi ve @Battalgazi54'ü kastetmediğimi özellikle belirttim. sitemim toprak-nötür temasını KAKŞ'nin test yöntemi haline getirenlere. niye anlaşamadığımızı anlamıyorum :)
işte koşuşturma arasında okuduğumdan, yanlış anladım alınganlık yaptım demek :rolleyes:😩

işte koşuşturma arasında okuduğumdan, yanlış anladım alınganlık yaptım demek :rolleyes:😩

estağfurullah.

şimdi jeton düştü. siz enerji altında çalışmamak için toprak-nötür kısa devresiyle KAKŞ'yi açtırıyorsunuz. işinizi hallettikten sonra KAKŞ'yi devreye veriyorsunuz. benim bahsettiğim ise özellikle ''KAKŞ testi''nde yapılan toprak-nötür kısa devresi. bildiğim ''KAKŞ test prosedürü''nde dışarıdan toprak-nötür kısa devresi diye bi uygulama yok.

Forum istatistikleri

Konular
128,335
Kullanıcılar
450,178
Son üye
Esat YILDIZ

Yeni konular

Geri