Işıldak Aküsü Kurtarılabilir mi?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
arkadaşın dediği doğru, geçenlerde neredeyse 10 kez kullandığım 4 yıllık ışıldak şarj esnasında koku ve ses çıkardı, içini açıp baktığımda devresinden 3-4 parça yanmıştı, çöpe atmak zorunda kaldım

Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler. 2 3yıldır aktif olarak kullandı dedem bu ışıldağı. Şimdi fiyatları uçmuşken mecnur kullanmaya devam edeceğiz. 4v 8amper akü bulamadığım için 4v 5amper takmak zorunda kaldım. Herhangi bir zararı olur mu?

olmaz, sadece daha az gider. 8 saat yerine 5 saat gider (örneklemedir, kaç saat dayanır bilemem)

olmaz, sadece daha az gider. 8 saat yerine 5 saat gider (örneklemedir, kaç saat dayanır bilemem)
Çok teşekkür ederim. Birde daha uzun süre kullanmak için yapabileceğimiz bir şeyler var mı? Genelde gece şarja takıp sabah alıyor dedem bu ömrünü etkiliyor mu?

şarj devresini bilmiyorum ama standart olarak akü dolduğunda kesmesi lazım. yine de tüm gece şarjda bırakmayın.

Çok teşekkür ederim. Birde daha uzun süre kullanmak için yapabileceğimiz bir şeyler var mı? Genelde gece şarja takıp sabah alıyor dedem bu ömrünü etkiliyor mu?

Daha uzun sure icin bataryayi buyutmeniz gerekli.

Şarj konusuna dikkat cihazda sarj kesici devre yok. Tavsiyem 6 saatten fazla takili birakmayin.

Daha uzun sure icin bataryayi buyutmeniz gerekli.

Şarj konusuna dikkat cihazda sarj kesici devre yok. Tavsiyem 6 saatten fazla takili birakmayin.
Bu devre adaptörde olabilir mi hocam? Şarj olurken kırmızı dolunca yeşil yanıyor adaptör.

Hocam powerbankı ışıldağa bağlarken voltaj düşürme-yükseltme devresi kullandınız mı ? Işıldakların çalışma voltajı genelde 4 veya 6 v oluyor, powerbank çıkışı ise 5v.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…